Strona główna/Urząd/Aktualności/Przedświąteczna sesja Rady Miejskiej

Przedświąteczna sesja Rady Miejskiej

Aktualności 20 Grudnia 2016

Przedświąteczny czas obfituje w szereg, organizowanych na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, spotkań opłatkowych. W miniony piątek, symbolicznym opłatkiem podzielili się radni Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach.

 

Podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej harcerze hufca ZHP w Czerwionce-Leszczynach przekazali na ręce Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesława Janiszewskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Bernarda Strzody Betlejemskie Światło Pokoju.

Dziękując przedstawicielom komendy hufca za wierne trwanie przy ideałach i zaangażowanie w trakcie wędrówki z Betlejemskim Światłem Pokoju, burmistrz życzył spokoju i nadziei na czas świąt i Nowego Roku. Życzenia zdrowia i sił do pracy złożył skierował także do radnych Rady Miejskiej. Do życzeń przyłączyli się Przewodniczący Rady Miejskiej Bernard Strzoda oraz wicestarosta powiatu rybnickiego Marek Profaska, który gościł na sesji w Czerwionce-Leszczynach.

Burmistrz wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej złożył także gratulacje nowo wybranym sołtysom oraz przewodniczącym rad dzielnic.

 

top_baner
do góry