Strona główna/Urząd/Aktualności/Premierowe skecze Kabaretu Skeczów Męczących w CKE

Premierowe skecze Kabaretu Skeczów Męczących w CKE

Aktualności 3 Marca 2014Zapraszamy 14 marca o godz. 16:30, Centrum Kulturalno-Edukacyjne, ul. 3 Maja 36A

Najnowszy program Kabaretu Skeczów Męczących po raz kolejny uraczy widzów nietuzinkowym żartem ubranym w nowatorską formę. W dobie rosnącej popularności filmów w technologii 3D nadszedł czas, aby współczesne kabarety również były dostępne dla widzów w trójwymiarze. Kabaret Skeczów Męczących to pierwszy w historii kabaret oferujący spektakl w 3D.

„Z życia niższych sfer” to program pełen znanych i lubianych postaci, ale też nowych bohaterów, którzy udowodnią, że nie tylko rzeczywistość celebrytów i wielkich tego świata może być ciekawa.

„Najnowsza technologia prawi, że widzowie będą mogli głębiej doświadczać otaczającej rzeczywistości, a poprzez błyskotliwe żarty, dwuwymiarowy śmiech stanie się śmiechem trójwymiarowym. Dzięki 3D Kabaret Skeczów Męczących przybliży obraz polskiej piłki, zgłębi przestrzeń polityki i spraw społecznych oraz raz na zawsze oddali widmo kryzysu. Na widzów czekać będą nie tylko rewelacyjne premiery, ale również nowe wersje uznanych hitów” - zapowiadają organizatorzy.

Kabaret Skeczów Mączących zaprezentuje w Czerwionce-Leszczynach premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizji czy Internecie!

Kabaret jeszcze nigdy nie był tak blisko widza...

Więcej na stronie: www.ckecl.pl/kabaret-skeczow-meczacych

top_baner
do góry