Strona główna/Urząd/Aktualności/Pomysły lokalne warte 5 tysięcy złotych!

Pomysły lokalne warte 5 tysięcy złotych!

Aktualności 18 Lutego 2016

W związku z ogłoszonym przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS oraz Fundusz Lokalny „Ramża” konkursem Fundusz Inicjatyw Obywatelskich - Śląskie Lokalnie 2016 na realizacje lokalnych przedsięwzięć, zapraszamy zainteresowanych mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny na spotkanie informacyjne dotyczące konkursu.

O dotację na działania w wysokości do 5 tysięcy złotych mogą ubiegać się młode organizacje oraz grupy nieformalne składające się z minimum 3 osób.

Zachęcamy mieszkańców do stworzenia, przedstawienia i realizacji kreatywnych pomysłów. Konkurs daje możliwość przyczynienia się do zaangażowania społeczności lokalnej oraz poprawienia warunków życia w najbliższej okolicy.

Pomysły mogą być różne zaczynając od wakacyjnych zajęć dla dzieci po zagospodarowanie skwerku przy familoku. To inicjatywa mieszkańców i chęć współpracy decyduje o zmianie jaka może nastąpić.

Celem spotkania jest omówienie podstawowych założeń konkursu, regulaminu, instruktaż z prawidłowego wypełnienia wniosku i realizacji projektu.

Przyjdź, posłuchaj, złóż wniosek i działaj!

Spotkanie odbędzie się 22.02.2016r. (poniedziałek) godz. 17:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych ul. 3 Maja 19 ( Familok „10” 1 piętro)

W razie pytań prosimy o kontakt

telefon:733 928 283
e:mail:

ZAPRASZAMY!

top_baner
do góry