Strona główna/Urząd/Aktualności/Pierwszy festyn szkolny w ZS nr 3

Pierwszy festyn szkolny w ZS nr 3

Aktualności 7 Czerwca 2011
W minioną sobotę w Zespole Szkół nr 3 odbył się pierwszy festyn szkolny.

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice przygotowali szereg atrakcji, a z zaproszenia do udziału w wydarzeniu skorzystało wielu mieszkańców naszej miejscowości.

Wspólną zabawę rozpoczęto od występu "Kapeli z naszego miasteczka". Uczniowie zespołu szkół przygotowali specjalny program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, muzyczne, recytatorskie czy aktorskie.

Rozegrano także turnieje sportowe w piłce nożnej i koszykówce. Najmłodsi uczestnicy festynu doskonale bawili się w dmuchanym zamku i na trampolinie. Specjalnie dla maluchów przygotowano również wiele konkursów - rysowanie kredą, farbami, malowanie twarzy oraz występy klauna. Nie lada atrakcją dla zgromadzonych gości była możliwość jazdy bryczką konną.

Uczestnicy festynu byli również pod wrażeniem występu Bractwa Rycerskiego z Czerwionki-Leszczyn. Z dużymi owacjami spotkała się także prezentacja umiejętności strażaków z OSP Czerwionka.

Nie zabrakło poczęstunku: domowych ciast, kiełbasek z grilla, grochówki, chleba ze smalcem i innych pysznych przekąsek. Udana zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, a festyn zakończył występ zespołu "Kamraty".

Polecamy relację z wydarzenia zamieszczoną na stronie internetowej szkoły:

http://gimnazjum4czerwionka.republika.pl 

oraz galerię:
do góry