Strona główna/Urząd/Aktualności/Pamiątkowe flagi ŚDM - konkurs

Pamiątkowe flagi ŚDM - konkurs

Aktualności 5 Sierpnia 2016

W odpowiedzi na liczne pytania mieszkańców, dotyczące możliwości otrzymania flagi – jako pamiątki Światowych Dni Młodzieży, obchodzonych również w Czerwionce-Leszczynach, przygotowaliśmy konkurs.

Aby otrzymać flagę, wystarczy udokumentować fotografią swój udział w uroczystościach ŚDM, organizowanych na terenie Gminy i Miasta  (może to być zdjęcie z pielgrzymami, zdjęcie wykonane podczas otwarcia ŚDM w dzielnicy Czerwionka, lub też pamiątkowa fotografia z wydarzeń organizowanych w parafiach).

Flagi można odbierać od wtorku – 9 sierpnia w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Mickiewicza 10. Flagi Światowych Dni Młodzieży (23 szt. - flaga z logotypem Światowych Dni Młodzieży, 20 szt. - flaga Francji, 25 szt. - flaga Włoch, 10 szt. - flaga Dominikany) będą przyznawane do wyczerpania zapasów.Regulamin konkursu „Flagi dla uczestników ŚDM”

Organizatorem konkursu jest Urząd Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny z siedzibą przy ul. Parkowej 9, 44-230 Czerwionka-Leszczyny oraz Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach z siedzibą przy ul. Wolności 2, 44-230 Czerwionka-Leszczyny.

Czas trwania konkursu: 09.08.2016r. - 31.10.2016r.

Uczestnikami konkursu mogą być mieszkańcy Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny lub goście, którzy uczestniczyli w obchodach ŚDM organizowanych na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Konkurs polega na okazaniu zdjęcia, potwierdzającego udział uczestnika konkursu w obchodach ŚDM w Czerwionce-Leszczynach.

Potwierdzeniem wykonania zadania będzie złożenie w Centrum Informacji Turystycznej z siedzibą w Czerwionce-Leszczynach na ul. Adama Mickiewicza 10 (czynne od wtorku do niedzieli w godz. 11.00-16.30) zdjęcia dokumentującego udział w obchodach ŚDM. Zdjęcia powinny być zapisane w formacie jpg. na płycie CD/DVD lub innym trwałym nośniku, wydrukowane lub okazane w telefonie bądź aparacie fotograficznym.

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

Nagrody zostaną przyznane natychmiast po stwierdzeniu wykonania zadania, tj. udziału w obchodach Światowych Dni Młodzieży na terenie Czerwionki-Leszczyn, dostarczeniu dokumentacji fotograficznej do Centrum Informacji Turystycznej w Czerwionce-Leszczynach i złożeniu zgłoszenia wraz z oświadczeniem wyrażającym zgodę na udział w konkursie.

Nagrody – flagi Światowych Dni Młodzieży (23 szt. - flaga z logotypem Światowych Dni Młodzieży, 20 szt. - flaga Francji, 25 szt. - flaga Włoch, 10 szt. - flaga Dominikany) będą przyznawane do wyczerpania zapasów. Jeden uczestnik konkursu może otrzymać tylko jedną, wybraną przez siebie flagę.

Nie ma możliwości zamiany nagrody na inną lub jej równowartość pieniężną.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej Gminy i Miasta Czerwionka- Leszczyny www.czerwionka-leszczyny.pl oraz w Centrum Informacji Turystycznej.

top_baner
do góry