Strona główna/Urząd/Aktualności/Półkolonie narciarskie z MOSiR-em

Półkolonie narciarskie z MOSiR-em

Aktualności 14 Lutego 2018

W dniach od 5 do 9 lutego w ośrodku narciarskim Klepki w Wiśle, odbyły się półkolonie narciarskie zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach.

 

Młodzi mieszkańcy Czerwionki-Leszczyn, w wieku od 7 do 13 lat, którzy zapragnęli minione ferie spędzić na sportowo, z pewnością nie mogli żałować decyzji o udziale w półkoloniach narciarskich zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach. Przez pięć dni, pod czujnym okiem instruktorów mieli okazję doskonalić swoje umiejętności w jeździe na nartach. Wszyscy uczestnicy półkolonii okazali się niezwykle pojętnymi uczniami, a na efekty ich pracy nie trzeba było długo czekać – wkrótce wszyscy z szerokimi uśmiechami szusowali na stoku.

 

Nic dziwnego - kolejne lekcje na stoku okazały się wspaniałą zabawą, podczas której nikt nie mógł się nudzić. Zakończenie półkolonii odbyło się w piątek 9 lutego. Wtedy to, młodzi adepci jazdy na nartach, otrzymali z rąk Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Michała Cichonia okolicznościowe dyplomy i upominki. Wszyscy zgodnie przyznali, że już teraz z niecierpliwością będą wyczekiwać kolejnych półkolonii narciarskich z MOSiR-em.

 

 

Zdjęcia: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach

top_baner
do góry