Strona główna/Urząd/Aktualności/Odkryjcie fenomen zumby. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia!

Odkryjcie fenomen zumby. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia!

Aktualności 26 Sierpnia 2013

Już dziś na terenie hali targowej w Czerwionce odbędą się bezpłatne zajęcia zumby.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy już ulegli modzie na zumbę i uwielbiają tę formę aktywności. Bezpłatne zajęcia w plenerze są także zachętą dla tych, którzy nie wiedzą czy warto zapisać się na organizowane w wielu miejscach zajęcia.

Będziemy przekonywać, że zumba to doskonała porcja pozytywnej energii zainspirowana rytmami latynoskimi.

"Będzie bardzo energetycznie i radośnie – zachęca Joanna Dziedzic, właścicielka szkoły tańca "Tańczymy", która poprowadzi poniedziałkowe zajęcia. - Muzyka, w rytm której tańczymy przyciąga ludzi. Liczy się dobra zabawa i radość. Na tym polega fenomen zumby. Proponujemy proste układy taneczne, które pozwalają każdemu brać udział w zajęciach. Nie ma kanonów czy wymagań dotyczących kroków, każdy może zumbę dowolnie zinterpretować, dlatego te zajęcia cieszą się tak ogromną popularnością. Oczywiście, oprócz dobrej zabawy, można także zadbać o formę i sylwetkę. Jestem ciekawa ile osób uczestniczyć będzie w zajęciach w Czerwionce. Zumbę ćwiczyliśmy już w plenerze na przykład w Żorach - tańczyło kilkadziesiąt osób. Zachęcamy więc do wspólnej zabawy!" - przekonuje instruktorka.

Dla wszystkich pań, które wcześniej nie mogły uczestniczyć w zajęciach, bo nie miały z kim zostawić dzieci mamy dobrą wiadomość – warto zabrać maluchy ze sobą, przygotowaliśmy dla nich szereg atrakcji i profesjonalną opiekę. Nie zabraknie także bezpłatnych porad i konsultacji z zakresu zdrowego odżywiania i urody. Niespodzianką są także upominki dla uczestniczek.

Zapraszamy 26 sierpnia o godz. 19.30 – hala targowa przy ul. 3 Maja.

top_baner
do góry