Strona główna/Urząd/Aktualności/Od pomysłu do projektu - Warsztat pisania wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Od pomysłu do projektu - Warsztat pisania wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Aktualności 1 Kwietnia 2010

Data: 12-13.04.2010
Miejsce szkolenia: Czerwionka-Leszczyny, ul. Wolności 2, budynek Miejskiego Ośrodka Kultury
Szczegóły:
Miejsce szkolenia: Czerwionka-Leszczyny, ul. Wolności 2, budynek Miejskiego Ośrodka Kultury
Godzina rozpoczęcia: 9:00
Czas trwania: 16h (8h dziennie)
Nazwisko trenera: Wojciech Wasilewski
Opis szkolenia:
Serdecznie zapraszamy na dwudniowe warsztaty "Od pomysłu do projektu – warsztat pisania projektów o dofinansowanie w ramach POKL ", które odbędą się w dniach 12-13 kwietnia 2010r. w Czerwionce-Leszczynach, ul. Wolności 2, budynek Miejskiego Ośrodka Kultury .
Szkolenie to przede wszystkim warsztat związany z pracą nad wnioskiem aplikacyjnym pozwalającym nabyć uczestnikowi umiejętności nie tylko prawidłowego wypełniania wniosku aplikacyjnego ale też prawidłowego określania problemów i celów projektu, charakteryzowania grupy objętej wsparciem, wyznaczania rezultatów i produktów. Omówione zostaną najczęściej popełnione błędy oraz pokazane zostaną sposoby ich uniknięcia.
Szczególna uwaga zostanie poświęcona zmianom w przepisach związanych z PO KL i konsekwencjom tych zmian podczas uzupełniania wniosku aplikacyjnego.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 9 kwietnia 2010r (godz.10:00) za pośrednictwem strony internetowej (zgłoszenie on-line) albo porzez e-mail (szkolenia_rybnik@roefs.pl) lub faksem ( 032 429 57 73)
Szkolenie jest bezpłatne.
Usługa szkoleniowa jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
W ramach szkolenia otrzymują Państwo materiały szkoleniowe oraz poczęstunek. Dojazd na szkolenie we własnym zakresie.

Pliki do pobrania:

do góry