Strona główna/Urząd/Aktualności/Obóz sportowy Młodej Luxtorpedy - Jelenia Góra 2017

Obóz sportowy Młodej Luxtorpedy - Jelenia Góra 2017

Aktualności 31 Sierpnia 2017

W dniach 22 - 28.08.2017r zawodnicy Młodzieżowej Sekcji Lekkoatletycznej Luxtorpedy Czerwionka uczestniczyli w obozie sportowym w Jeleniej Górze. Przygotowywali się tam do nowego sezonu biegowego oraz podnosili swoje umiejętności. Nad wszystkim czuwał trener, Jacek Kostrzewa.

 

Codziennie czternaścioro zawodniczek i zawodników odbywało treningi na profesjonalnej bieżni lekkoatletycznej, należącej do Parku Sportowego Złotnicza w Jeleniej Górze. W wolnym czasie organizowane były wycieczki po górskich szlakach czy wspólne gry i zabawy. Nie zabrakło również chwili na relaks - co drugi dzień odbywały się wypady do Term Cieplkich, w ramach odnowy biologicznej po treningach.

 

Letni wyjazd Młodzieżowej Sekcji Lekkoatletycznej Lukstorpedy z pewnością należy zaliczyć do niezwykle udanych. Każdy uczestnik wrócił do domu z uśmiechem oraz mocą pozytywnych wrażeń!

 

Wszystkich chętnych do przeżywania takich sportowych emocji Luxtorpeda zaprasza na treningi pod okiem młodego, profesjonalnego i kreatywnego trenera. Więcej szczegółów pod adresem: http://gbluxtorpeda.org/category/mloda-luxtorpeda/

 

Wyjazd młodzieży do Jeleniej Góry był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Programu „Klub” Ministerstwa Sportu i Turystyki.

top_baner
do góry