Strona główna/Urząd/Aktualności/O biznesie dla młodzieży

O biznesie dla młodzieży

Aktualności 15 Września 2015

Już w najbliższy piątek Stowarzyszenie Redukowania Bierności zaprasza młodzież i młode osoby (od 16 do 28 lat) na spotkanie poświęcone zarządzaniu pieniądzem, inwestowaniu i prowadzeniu własnego biznesu.

Gościem spotkania będzie Kajetan Borucki, który jest przedsiębiorcą w branży budownictwa oraz usług rozwojowych dla dzieci, a przede wszystkim pasjonatem rozwoju osobistego i biznesowego. Sposoby inwestowania i pomnażania kapitału, o których mówi „testuje na własnej skórze". Swoją działalność gospodarczą założył już w wieku 25 lat.

Jak twierdzi: „Istnieje kilka istotnych sekretów, absolutnie niezbędnych, by stworzyć szybszy i trwały sukces w inwestowaniu. Większość ludzi uważa, że pieniądze i inwestycje mogą być zarezerwowane tylko dla wąskiego i zamkniętego kręgu wybrańców".

Czy istnieje jakaś możliwość wtargnięcia do jego wnętrza? Skomplikowane pytania niekoniecznie muszą rodzić niezrozumiałe odpowiedzi. Narzędzia do wniknięcia w „tajemniczy krąg" inwestorów poznasz na sesji, dającej jasne rozwiązania.

Sam sprawdź czy warto zmienić sposób patrzenia na finanse. Spotkanie odbędzie się 18 września (piątek) o godz. 17:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej przy ul. 3 maja 19 w Czerwionce-Leszczynach.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu" "Biznes dla młodzieży, młodzież dla biznesu ..." i jest częścią Ligi Gier Edukacyjnych. Po spotkaniu zorganizowany zostanie trening gier planszowych Eurocash/Cashflow.

Przypominamy, że do 23 września zbieramy zgłoszenia do Ligi Gier Edukacyjnych (planszowych grach symulujących prowadzenie własnego biznesu). Suma nagród w rozgrywkach wynosi 1 tyś. zł. Na zwycięzcę czeka nagroda rzeczowa w wysokości 300,00 zł oraz nagrody specjalne. 
Jak się zgłosić: http://srb.org.pl/liga-gier-edukacyjnych/

https://www.facebook.com/stowarzyszenieSRB

top_baner
do góry