Strona główna/Urząd/Aktualności/Nowy projekt "Gramy o zwycięstwo"

Nowy projekt "Gramy o zwycięstwo"

Aktualności 19 Kwietnia 2016

Ruszyła realizacja projektu "Gramy o zwycięstwo". Jego realizatorem jest nowo powstałe stowarzyszenie - Klub Sportowy "Decor" Bełk, działające od lutego 2016 roku.

Stowarzyszenie prowadzi działalność gospodarczą, co umożliwia mu lepsze i sprawniejsze funkcjonowanie. Nowy podmiot przejmie wszystkie zobowiązania dotychczasowego stowarzyszenia LKS Bełk. Realizacja projektu „Gramy o zwycięstwo” jest jedną z pierwszych inicjatyw założycieli stowarzyszenia - odpowiada na potrzeby wynikające z obowiązujących wymogów licencyjnych, narzuconych przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz na zapotrzebowanie lokalnego środowiska, jakim jest utworzenia sprawnie działającego klubu piłkarskiego, który spełniać będzie potrzeby zawodników, kibiców oraz rodziców wysyłających swoje dzieci na zajęcia.

W ramach projektu przewiduje się następujące działania:

1) szkolenie instruktora piłki nożnej - związane z podniesieniem kwalifikacji na poziom UEFA B

2) adaptacja jednego z pomieszczeń na potrzeby biura klubu - pomieszczenie zostanie wyremontowane przez 2 wolontariuszy (tj. pomalowanie i umeblowanie pomieszczenia) oraz wyposażone w podstawowy sprzęt biurowy (laptop wraz z oprogramowaniem, urządzenie wielofunkcyjne) oraz artykuły biurowe

3) stworzenie klubowej strony internetowej www.ksdecorbelk.pl, która przyjmie charakter:

- promocyjny - zamieszczone na niej będą informacje dotyczące działalności osób wspierających klub, uzyskanych dotacji czy reali

- komunikacyjny - na szczeblu zarząd-sztab szkoleniowy-zawodnicy - kibice-pozostałe osoby zainteresowane.

- informacyjny - zawarte zostaną informacje z życia klubu, relacje z treningów, meczy, turnieju. Informować będzie o terminach i godzinach treningów i meczy.

 Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

do góry