Strona główna/Urząd/Aktualności/Nowoczesny plac zabaw w Leszczynach? Wystarczy tylko kliknąć!

Nowoczesny plac zabaw w Leszczynach? Wystarczy tylko kliknąć!

Aktualności 31 Marca 2015

Czerwionka-Leszczyny bierze udział w konkursie „Podwórko NIVEA”, w którym do wygrania jest jeden z czterdziestu nowoczesnych placów zabaw. Pracownicy ZDiSK-u i UGiM wskazali konkretny teren – Plac Matejki w dzielnicy Leszczyny. Teraz tylko od mieszkańców zależy, czy w tym miejscu powstanie wyjątkowe podwórko zabaw dla całych rodzin. Głosowanie w konkursie rozpocznie się już 1 kwietnia i potrwa do 31 maja.

Jak czytamy w regulaminie konkursu, do końca wakacji firma NIVEA wybuduje rodzinne place zabaw w 40 lokalizacjach. W których – o tym zdecydują internauci. Głosowanie będzie przeprowadzone w dwóch etapach – w kwietniu wybranych zostanie dwadzieścia i w maju kolejne 20 placów.

 

Plac ma zostać niezwykle bogato i atrakcyjnie wyposażony.

Miejsce ma łączyć pokolenia, zachęcać do wspólnego spędzania czasu oraz nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku.

„Marzeniem rodziców i dzieci jest wspólne spędzanie czasu. Aby je spełnić, stworzymy dla nich przyjazną przestrzeń, która im to umożliwi. Znajdą się tam sprzęty zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci, a także dla samych rodziców" - podkreślają organizatorzy akcji.

Głosy na nasze podwórko będzie można oddawać od jutra tj. 1 kwietnia, na stronie: www.nivea.pl/podworko, w zakładce „Twoja lokalizacja”.

 

Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania przez lokalną społeczność. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Czerwionki-Leszczyn, by wsparli ten projekt! W ten sposób możemy pomóc w utworzeniu wspaniałego miejsca zabaw dla mieszkańców naszej gminy.

 

 

 

 

do góry