Strona główna/Urząd/Aktualności/Nowoczesny plac zabaw w Dębieńsku? Wystarczy kliknąć!

Nowoczesny plac zabaw w Dębieńsku? Wystarczy kliknąć!

Aktualności 4 Maja 2016
Czerwionka-Leszczyny bierze udział w konkursie „Podwórko NIVEA 2016”, w którym do wygrania jest jeden z czterdziestu nowoczesnych placów zabaw. Pracownicy ZDiSK-u i UGiM wskazali konkretny teren obok boiska sportowego w dzielnicy Dębieńsko. Teraz tylko od mieszkańców zależy, czy w tym miejscu powstanie wyjątkowe podwórko zabaw dla całych rodzin. Głosowanie w konkursie rozpocznie się już 5 maja i potrwa do 30 czerwca.
 
Jak czytamy w regulaminie konkursu, firma NIVEA wybuduje rodzinne place zabaw w 40 lokalizacjach. W których – o tym zdecydują internauci. Konkurs Podwórko NIVEA składa się z dwóch etapów głosowania:
 
  • Etap I od dnia 5 maja 2016 r. do 2 czerwca 2016 r. do godziny 23:59:59
  • Etap II od dnia 3 czerwca 2016 r. do 30 czerwca 2016 r. do godziny 23:59:59
W każdym etapie głosowania wyłonionych zostanie 20 zwycięskich lokalizacji.
 
Plac ma zostać niezwykle bogato i atrakcyjnie wyposażony. Miejsce ma łączyć pokolenia, zachęcać do wspólnego spędzania czasu oraz nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku.
 
„Marzeniem rodziców i dzieci jest wspólne spędzanie czasu. Aby je spełnić, stworzymy dla nich przyjazną przestrzeń, która im to umożliwi. Znajdą się tam sprzęty zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci, a także dla samych rodziców" - podkreślają organizatorzy akcji.
 
Głosy na nasze podwórko będzie można oddawać od jutra tj. 5 maja, na stronie: www.nivea.pl/podworko2016.
 
Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania przez lokalną społeczność. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Czerwionki-Leszczyn, by wsparli ten projekt! W ten sposób możemy pomóc w utworzeniu wspaniałego miejsca zabaw dla mieszkańców naszej gminy.
 
do góry