Strona główna/Urząd/Aktualności/Nowoczesna plenerowa siłownia. Można ją wygrać w konkursie

Nowoczesna plenerowa siłownia. Można ją wygrać w konkursie

Aktualności 11 Kwietnia 2016

W ramach propagowania wysiłku fizycznego, firma Nestle zorganizowała konkurs dla gmin, w którym do wygrania są siłownie pod chmurką. Mechanizm zabawy jest bardzo prosty: Urzędy gmin zgłaszają lokalizacje na swoim terenie, a mieszkańcy i zainteresowani głosują na wybrane propozycje. Gdzie powstaną siłownie? Wszystko zależy od mobilizacji mieszkańców i ich znajomych!

Urząd Gminy i Miasta w Czerwionce-Leszczynach także przystąpił do akcji firmy Nestle i do konkursu zgłosił lokalizację w Dębieńsku przy rynku.

Głosowanie na stronie http://www.nestleporusza.pl/glosowanie/czerwionka trwać będzie do końca czerwca (swój głos należy potwierdzić w mailowej skrzynce odbiorczej). Lokalizacje, które otrzymają największą liczbę głosów internautów, zostaną nagrodzone kompleksowymi i nowoczesnymi siłowniami na wolnym powietrzu.

 

Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania przez lokalną społeczność. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Czerwionki-Leszczyn, by wsparli ten projekt! 

 

do góry