Strona główna/Urząd/Aktualności/Nocny Bieg Uliczny juz jutro

Nocny Bieg Uliczny juz jutro

Aktualności 9 Września 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach informuje, że 10 września (sobota) w dzielnicy Czerwionka organizowany jest V Nocny Bieg Uliczny. W tym dniu od godz. 20.15 do godz. 22.00 będą występowały utrudnienia w ruchu samochodowym w centrum miasta (dotyczy również komunikacji miejskiej).

Prosimy wszystkich mieszkańców, którzy planują w tym czasie wyjazd o postawianie samochodów na parkingach ulokowanych poza trasą (parking przy Urzędzie Miasta, przy sklepie Tesco, przy sklepach Biedronka).

Prosimy również o stosowanie się do poleceń służb organizatora oraz Policji, która będzie kierowała ruchem.

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kibicowania zawodnikom na trasie.

Więcej informacji o biegu na stronie internetowej www.mosircl.pl

 

W związku z V Nocnym biegiem Ulicznym w Czerwionce-Leszczynach, informujemy również, że w godzinach od 20:30 do 22:10 nastąpi wyłączenie z ruchu ulic: 3 Maja i Furgoła.

Na czas zmienionej organizacji ruchu, wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu linii 194:

-  w  kursie nr 1001 (godzina: 20:20), w kierunku Leszczyn - po obsłudze przystanku "Czuchów Sklep" - autobus pojedzie ulicami: Młyńską i Armii Krajowej do ulicy Wyzwolenia, gdzie włączy się na rozkładową trasę od przystanku : "Stanowice Cementownia",

- w kursie nr 408 (godzina: 20:55), w kierunku Gliwic - po obsłudze przystanku "Stanowice Cementownia" - autobus pojedzie ulicami: Armii Krajowej i Młyńską do ulicy 3 Maja, gdzie włączy się na rozkładową trasę od przystanku : "Czerwionka Kopalnia Dębieńsko".

Nastąpi wydłużenie trasy: o 0,7 km w kursie prowadzonym objazdem w kierunku Leszczyn oraz 0,5 km w kursie prowadzonym objazdem w kierunku Gliwic.

do góry