Strona główna/Urząd/Aktualności/Narysuj przyrodę. Nagrody czekają

Narysuj przyrodę. Nagrody czekają

Aktualności 14 Września 2016

W ramach projektu „Przyrodniczy diament regionu” opracowany został konkurs plastyczny dla dzieci. Zachęcamy do udziału.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie w dowolnej technice pracy plastycznej o tematyce nawiązującej do tematu konkursu: „Przyrodniczy diament regionu”, która będzie promować walory przyrodnicze i rekreacyjne Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Praca może być wykonana indywidualnie bądź zbiorowo poprzez klasę lub grupę. Interpretacja tematu jest dowolna i zależna od pomysłu dzieci wykonujących pracę.

Głównym celem konkursu jest szerzenie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o walorach przyrodniczych i krajobrazowych Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Celem pośrednim jest rozwijanie talentów plastycznych oraz wrażliwości estetycznej dzieci, inspirowanej troską o piękno środowiska naturalnego.

Prace należy dostarczyć do organizatora konkursu w nieprzekraczalnym terminie do 10.10.2016 r. do godziny 17.00 na adres: ul. Parkowa 9, 44-230 Czerwionka-Leszczyny, Kancelaria Urzędu (I kategoria – przedszkola, II kategoria – szkoły podstawowe klasy I-III, III kategoria – szkoły podstawowe klasy IV-VI). Na autorów prac czekają atrakcyjne zestawy nagród – m.in. plecaki, paletki, frisbee, zestawy kreatywne, skakanki, opaski odblaskowe. Szczegóły w regulaminie zamieszczonym poniżej:


Regulamin konkursu plastycznegotop_baner
do góry