Strona główna/Urząd/Aktualności/Nakręć wyobraźnię ze Świetlicą Terapeutyczno-Środowskową w Czerwionce-Leszczynach.Oddaj głos w konkursie!

Nakręć wyobraźnię ze Świetlicą Terapeutyczno-Środowskową w Czerwionce-Leszczynach.Oddaj głos w konkursie!

Aktualności 28 Lutego 2011

Świetlica Terapeutyczno-Środowiskowa w Czerwionce-Leszczynach bierze udział w programie społecznym "Nakręcamy wyobraźnię" realizowanym przez telewizję AXN.

Celem programu jest pobudzanie dziecięcej kreatywności i wyobraźni, stwarzanie warunków do wspólnego działania i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W ramach ogłoszonego konkursu dzieci ze świetlic środowiskowych przygotowały obrazkowy scenariusz filmu przedstawiający wyjątkowe wydarzenie lub dzień z życia ich świetlicy.

Dzieci z trzech świetlic zakwalifikowanych do finału konkursu wezmą udział w niezwykłej przygodzie - z pomocą profesjonalnej ekipy telewizyjnej nakręcą na podstawie swojego scenariusza etiudę filmową. A zwycięska świetlica zostanie przeobrażona zgodnie z marzeniami jej wychowanków. Pracownia architektoniczna we współpracy z dziećmi wykona remont świetlicy i wyposaży to miejsce w nowoczesny sprzęt.

Od 21 lutego do 3 marca internauci wybierają swojego faworyta.

Głosujmy na pracę dzieciaków z Czerwionki-Leszczyn!

Aby wesprzeć naszą świetlicę w konkursie należy wejść na stronę:

http://www.axn.pl/nakrecamywyobraznie 

wybrać podstronę GŁOSOWANIE i oddać głos na Świetlicę Terapeutyczno-Środowiskową z Czerwionki-Leszczyn (praca numer 33).

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie:

http://www.nakrecamywyobraznie.pl/download/regulamin.pdf 

Informacje o projekcie:

http://www.axn.pl/nakrecamywyobraznie 

do góry