Strona główna/Urząd/Aktualności/Luxtorpeda nauczy jeździć na rolkach

Luxtorpeda nauczy jeździć na rolkach

Aktualności 15 Lipca 2015

 

Grupa Biegowa „Luxtorpeda” dzięki otrzymanej dotacji z programu „Działaj Lokalnie” zachęca do udziału w zajęciach jazdy na rolkach. Kurs odbywać się będzie na terenie skate parku w Czerwionce.

Zajęcia odbywać się będą od 02.08.15 przez siedem kolejnych niedziel. Poprzez projekt Razem na rolki” Luxtorpeda chce popularyzować tę formę aktywności oraz przekazywać informacje na temat nowej, dogodnej infrastruktury dostępnej dla mieszkańców. Zajęcia będą się odbywać na terenie skate parku, a w razie niepogodny na terenie hali targowej. Udział w kursie jest bezpłatny.

„Nasze działania staramy się kierować dla całych rodzin, podobnie jak przy okazji pikniku rodzinnego w Palowicach i tym razem zajęcia odbywać się będą dla rodziców z dziećmi. Specjalnie w tym celu zajęcia odbywać się będą w trzech grupach: początkująca dla dzieci i początkująca dla dorosłych. Trzecia grupa skierowania jest do osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności lub też nauczyć się trików na urządzeniach dostępnych w skate parku. Podczas zajęć rodziców dzieci będą miały zapewnioną opiekę. Zajęcia dobywać się będą pod okiem profesjonalnego instruktora” - wyjaśnia Michał Toman, prezes GB Luxtorpeda.

Wstępne zapisy przyjmowane będą mailowo: . W mailu prosimy podać imię i nazwisko (swoje, dziecka), nr telefonu, e-mail oraz informację na temat wybranej grupy – poziomu zaawansowania. Zgłaszać można się także osobiście w każdy piątek o 18:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce. Limit na każdą grupę wynosi 15 osób. Warunki przyjęcia podane są w regulaminie dostępnym TUTAJ. Ostateczne zgłoszenia przyjmowane będą na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 29.07.2015 o godz. 18:30 w COP przy ul. 3-go Maja 19.

Projekt „Razem na rolki!” dofinansowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie- Fundusz Lokalny „Ramża”.

top_baner
do góry