Leszczyna 2009

Aktualności 4 Lutego 2010
W piątek (5.02.2010 roku) o godz.14.00 w Domu Kultury w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Ligonia 2 na corocznym spotkaniu z przedsiębiorcami po raz dziesiąty zostaną wręczone statuetki "Leszczyna 2009".

Przyznawane przez starostę rybnickiego, burmistrza Czerwionki-Leszczyn oraz prezesa Izby Handlowo - Przemysłowej wyróżnienie - "Leszczyna" jest formą promowania rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Ideą przyświecającą twórcom nagrody była chęć promocji nie tylko firm działających w gminie, lecz również samej gminy. 
Zgodnie z regulaminem kapituły przyznającej to wyróżnienie, miarą sukcesu firm nominowanych do tej nagrody są m.in. wysoka jakość wyrobów i usług, przeciwdziałanie bezrobociu poprzez tworzenie nowych miejsc pracy, dbałość o ochronę środowiska, wspieranie inicjatyw społecznych, kulturalnych i charytatywnych, twórcze współdziałanie z samorządem gospodarczym i terytorialnym oraz rzetelność kupiecka. 

W najbliższy piątek statuetkami uhonorowane zostaną następujące przedsiębiorstwa:

OPERIS Sp. z o.o., GRZOMBA OKNA I DRZWI ZPUH Marek Grzomba, Kancelaria Doradztwa Podatkowego Urszula Dobczyńska, Biuro Rachunkowe Maria Gronek, AVANS-TOMSAT Marzena i Tomasz Witek.
Obecność na spotkaniu potwierdzili posłowie: Marek Krząkała i Ryszard Zawadzki, senator Antoni Motyczka oraz Marszałek Województwa Śląskiego Bogusław Śmigielski.
do góry