Strona główna/Urząd/Aktualności/Laureaci castingu na planie filmowym. Już jutro!

Laureaci castingu na planie filmowym. Już jutro!

Aktualności 22 Lutego 2012

Już jutro w profesjonalnym studiu filmowym w Zawierciu padnie pierwszy klaps na planie reklamy terenów inwestycyjnych Czerwionki-Leszczyn. 

Dzięki temu, że zwycięzcy zorganizowanego castingu doskonale wpisują się we wstępne oczekiwania i zamysł kampanii, koncepcja promocji oparta zostanie na ich prawdziwych pasjach, wykształceniu, zamiłowaniach, cechach charakteru. 

Basia kończy studia prawnicze, jej piękny, szeroki uśmiech od razu rzuca się w oczy. Prawniczka, która zaraża pozytywną energią – wspomnimy o tym w spocie. Karolinę - biotechnologa pokażemy w laboratorium z menzurkami i probówkami w dłoniach. Pasją Karola jest jazda na rowerze – skorzystamy z tego zainteresowania w reklamie...

Pokażemy fachowców, osoby doskonale przygotowane do roli świetnych pracowników, ale jednocześnie wyeksponujemy energię i potencjał naszej miejscowości.

Promocja z udziałem naszej trójki to nie tylko spot telewizyjny, ale także outdoor, reklamy radiowe, prasowe, reklama mobilna w pociągach Intercity.

"Jutrzejsze prace rozpoczniemy od przygotowania planu zdjęciowego oraz stylizacji trzech głównych bohaterów – wykonania makijażu i fryzur, przymiarki oraz doboru odzieży – uchyla rąbka tajemnicy Magda Styś z agencji reklamowej .bringMore advertising, która przygotowuje kampanię dla Czerwionki – Leszczyn - Następnie nagramy sceny filmowe z udziałem Karoliny, Basi i Karola oraz statystów. Kolejnym etapem będzie realizacja materiału filmowego oraz sesja fotograficzna lauteatów castingu. Nasza owocna praca potrwa do późnych godzin wieczornych".
 

Jak bohaterki spotu przygotowują się do jutrzejszej pracy i odrobiny popularności – polecamy materiał:

http://czerwionka.info/index.php?option=com_k2&view=item&id=858:pierwszy-klaps-na-planie-reklamy-juz-w-czwartek&Itemid=27

http://telewizjatvt.pl/raport/2012-02-10/5978

 
top_baner
do góry