Strona główna/Urząd/Aktualności/Kreatywni dla tradycji-twórcze działania młodzieży - rekrutacja trwa do 14 września br.

Kreatywni dla tradycji-twórcze działania młodzieży - rekrutacja trwa do 14 września br.

Aktualności 6 Września 2012

Informujemy, że rekrutacja uczestników do projektu pn.: "Kreatywni dla tradycji - twórcze działania młodzieży" jest przedłużona i trwa do 14 września br.

Projekt ten jest nową i wyjątkową inicjatywą, która angażuje młodzież zamieszkującą tereny wiejskie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. W projekcie mogą zatem wziąć udział mieszkańcy Bełku, Książenic, Palowic, Przegędzy, Stanowic i Szczejkowic. Zgodnie założeniami przewidziano po 6 osób z każdego z 6 sołectw.

Zapraszamy zatem do uczestnictwa grupy znajomych zainteresowanych omawianą tematyką. Szkolenia i warsztaty przeznaczone są dla młodzieży szkół gimnazjalnych (którzy mają ukończony 15 rok życia) oraz młodzieży szkół średnich.

W czasie realizacji projektu przeprowadzone zostaną szkolenia z takich tematów jak: promocja, marketing, projektowanie stron (webmastering), fotografia, obróbka zdjęć.

Uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnie (pod okiem animatora) zorganizować i przeprowadzić strategię promocji swojej miejscowości. Uczestnictwo i realizacja projektu będzie znaczącym elementem CV przyszłego uczestnika.

Rekrutacja trwa do 14.09.2012r.

Wszystkie zajęcia (spotkania i szkolenia) będą odbywać się w okresie od września 2012r. do grudnia 2012r.

do góry