Strona główna/Urząd/Aktualności/Kreatywne wakacje z MOK-iem

Kreatywne wakacje z MOK-iem

Aktualności 5 Lipca 2018

Wakacje w pełni. Oferta zajęć przygotowana na lato przez Miejski Ośrodek Kultury jest tak bogata, że każdy, korzystający z przerwy w nauce uczeń, może znaleźć coś dla siebie.

 

Placówki MOK-u w Czerwionce, Leszczynach, Bełku, Czuchowie, Palowicach, Stanowicach, Dębieńsku, Książenicach i Szejkowicach od poniedziałku do piątku proponują najmłodszym zajęcia, warsztaty kreatywne i kulinarne, gry, zabawy, pikniki, wspólne grillowanie i wycieczki. Do tej pory odbyły się m.in. warsztaty slimerskie, warsztaty decoupage, malowanie na tkaninie czy warsztaty kulinarne, można było stworzyć niepowtarzalne, piankowe breloczki czy musujące kule do kąpieli. To jednak nie koniec atrakcji - ciągle przed nami wycieczki, zarówno rowerowe, jak i autokarowe, warsztaty tworzenia łapaczy snów, bajkowych słoiczków i obrazów z gwoździ.

 

„W tym roku, zajęcia przygotowane we wszystkich placówkach cieszą się ogromnym powodzeniem - podkreślają organizatorzy. - Jeżeli ktoś chciałby zapisać się na warsztaty czy wycieczki, lepiej się pospieszyć - zostały już ostatnie miejsca” - dodają. Szczegółowe informacje o wszystkich atrakcjach proponowanych przez Miejski Ośrodek Kultury znajdują się pod adresem: http://www.ckecl.pl/wakacje-z-mok-2018/#more-7389

do góry