Strona główna/Urząd/Aktualności/Konkurs. Mamy dla Was Wszędobyla

Konkurs. Mamy dla Was Wszędobyla

Aktualności 23 Listopada 2011

Opracowana i wydana przed Urząd Gminy i Miasta w Czerwionce-Leszczynach gra "Wszędobyl" cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu.

Gra została bezpłatnie przekazana wszystkich gminnym placówkom oświatowym – przedszkolom i szkołom, także Świetlicy Terapeutyczno-Środowiskowej w Czerwionce-Leszczynach, Bibliotece Publicznej w Czerwionce-Leszczynach (z gry można skorzystać na miejscu, albo wypożyczyć do domu), Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Czerwionce-Leszczynach oraz jego placówkom. 
Za pośrednictwem oficjalnych portali społecznościowych gminy – nk.pl i facebook, strony internetowej Urzędu Gminy i Miasta oraz szeregu lokalnych mediów w lipcu przeprowadzone zostały konkursy dla zainteresowanych zdobyciem gry. Kilkadziesiąt bezpłatnych egzemplarzy "Wszędobyla" trafiło w ten sposób w ręce mieszkańców gminy, powiatu, a nawet odległych miast z terenu całego kraju.

Gra dystrybuowana była także podczas "Pikniku Funduszy Europejskich" promującego walory województwa - impreza została zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

"Wszędobyl" przekazywany jest także jako upominek promocyjny dla gości odwiedzających gminę oraz nagroda w licznych konkursach organizowanych na terenie szkół i przedszkoli w Czerwionce-Leszczynach. 

Gra była również dystrybuowana podczas trwających w dniach 10-11 oraz 17-18 września br. Europejskich Dni Dziedzictwa, imprezie organizowanej pod patronatem Wojewody Śląskiego i Marszałka Województwa Śląskiego.

Na opracowanie i wydanie gry Gminie udało się pozyskać dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w kwocie 14 060,00 zł.

"Wszędobyl w powiecie rybnickim" spotyka się ze stałym, dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych.
Dlatego po raz kolejny umożliwiamy internautom odwiedzającym stronę www.czerwionka-leszczyny.pl możliwość wygrania egzemplarzy "Wszędobyla". Aby je zdobyć, wystarczy przesłać poprawną odpowiedź na pytanie: Na terenie którego sołectwa wchodzącego w skład Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny znajduje się rezerwat "Uroczysko Głębokie Doły".
Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkurs@czerwionka-leszczyny.com.pl
Pięć najszybciej nadesłanych zgłoszeń nagrodzimy.

top_baner
do góry