Strona główna/Urząd/Aktualności/Konkurs plastyczny - Familoki-miasto-ogród. Wyniki

Konkurs plastyczny - Familoki-miasto-ogród. Wyniki

Aktualności 27 Sierpnia 2015

Protokół

z posiedzenia Komisji konkursowej

rozpatrującej prace złożone w ramach konkursu

plastycznego

„Familoki – Miasto-Ogród”

z dnia 25 sierpnia 2015 r.

 

  1. W terminie regulaminowym, tj. do 30 czerwca 2015 r. do godz. 15.30, do Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny wpłynęło 67 prac plastycznych biorących udział w konkursie plastycznym pn.: „Familoki – Miasto – Ogród”.

 

  1. W kategorii I – przedszkola – złożono 27 prac :

    1. Zuzanna Piekarek – Przedszkole Nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

    2. Wojciech Trunk – Przedszkole Nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

    3. Oliwia Oczadły – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    4. Agata Steuer – Przedszkole Nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

    5. Igor Piątek – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    6. Martyna Moćko – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    7. praca zbiorowa: Przedszkole Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

- Aleksander Szymik

- Dorota Szubert

- Mikołaj Albrecht

- Julia Szeliga

    1. Iwona Bednarz – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    2. Błażej Brejza – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    3. Patrycja Wąsiewska – Przedszkole nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

    4. Oliwia Brząkalik – Przedszkole Nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

    5. Anna Niedobecka – Prezdszkole Nr 1 Czerwionce-Leszczynach

    6. Mateusz Kliczak – Przedszkole Nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

    7. Magdalena Bartnik – Przedszkole Nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

    8. Maciej Mącznik – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    9. Julia Parzych – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    10. Magdalena Ledwoń – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    11. Michał Markiewicz – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    12. Kesja Pręgowska – Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    13. Agata Pietrzyk – Przedszkole nr 10 w czerwionce-Leszczynach

    14. Wiktor Pęziński – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    15. Zuzanna Michalak – Przedszkole Nr 10 w czerwionce-Leszczynach

    16. Aleksandra Stachowicz – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    17. Zofia Młynarczyk – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    18. Zuzanna Ksepko – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

    19. Zofia Prostacka – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    20. praca zbiorowa – grupa „Jeżyki” Przedszkole w Suminie

 

  1. W kategorii II – szkoły podstawowe klasy I-III – złożono 18 prac:

    1. Szymon Kosiński – Zespół Szkół Nr 3w Czerwionce-Leszczynach

    2. Oliwia Brandys – Zespół Szkół Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    3. Julia Kępa – Zespół Szkół Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    4. Kinga Michalska – Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach

    5. Magdalena Polok – Szkoła Podstawowa w Palowicach

    6. praca zbiorowa – Zespół Szkół Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach:

- Zuzanna Marszałek – kl. I

- Miłosz Marszałek – kl. IV

    1. Maja Augustyn – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    2. Emilia Garbacz – Zespół Szkół Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    3. Amelia Sładkowska – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    4. Wiktoria Szczekała – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    5. Maksymilian Garbacz – Zespół Szkół Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    6. Szymon Kosiński – Zespół Szkół nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    7. Marcin Żemła – Szkołą Podstawowa w Przegędzy

    8. Zofia Dubis – Zespół Szkół Nr 3 w Czerwionce-Leszczyanch

    9. Emilia Knopik – Zespół Szkół Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    10. Milena Kozik – Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach

    11. Justyna Kosińska – Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach

    12. Nadia Jarosz – Zespół Szkół Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

 

 

  1. W kategorii III – szkoły podstawowe klasy IV-VI – złożono 22 prace:

    1. Natalia Bończyk – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    2. Alicja Piskorz – Zespół Szkół Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach

    3. Julia Woźniak – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    4. Kinga Zgryźniak – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    5. Weronika Lanuszny – POPP przy Szkole Podstawowej w Palowicach

    6. Agata Kania – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    7. Kamila Sobczak – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    8. Paweł Bończyk – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    9. Monika Rotkegel – Szkołą Podstawowa w Przegędzy

    10. Martyna Piecha – POPP przyz Szkole Podstawowej w Palowicach

    11. Karolina Gromek – Szkoła Podstawowa Nr 3

    12. Klaudia Plaszczyk – POPP przy Szkole Podstawowej w Palowicach

    13. Marta Hellwig – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    14. Anna Breguła – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    15. Julia Radecka – szkoła Podstawowa w Przegędzy

    16. Mateusz Komor – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    17. Wojciech Sonek – Zespół Szkół Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach

    18. Angelika Piwowarska – POPP przy Szkole Podstawowej w w Palowicach

    19. Karolina Chećko – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    20. Natalia Żemła – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    21. Klaudia Witek – Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach

    22. Jakub Piasecki – Zespół Szkół Nr 2 w Czerwionce-Leszczynach

 

  1. W dniu 25 sierpnia 2015 r. Komisja konkursowa w składzie:

- Grzegorz Wolnik – pełnomocnik ds. planowania, rozwoju i gospodarki w Urzędzie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny,

- Cecylia Grzybek – naczelnik Wydziału Ekologii i Zdrowia,

- Andrzej Wącirz – naczelnik Biura Funduszy Zewnętrznych w Urzędzie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny,

- Hanna Piórecka – Nowak – rzecznik prasowa Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka- Leszczyny,

- Janusz Lukaszczyk – grafik, pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury
w Czerwionce-Leszczynach

dokonała kwalifikacji do oceny oraz samej oceny nadesłanych prac.

 

 

  1. Decyzją Komisji przyznano następujące nagrody główne:

 

- w kategorii I – przedszkola:

  1. Agata Steuer – Przedszkole Nr 1 w Czerwionce-Leszczynach

  2. Igor Piątek – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

  3. Martyna Moćko – Przedszkole Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

 

- w kategorii II – szkoły podstawowe – klasy I-III:

  1. Kinga Michalska – Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach

  2. Magdalena Polok – Szkoła Podstawowa w Palowicach

 

- w kategorii III – szkoły podstawowe – klasy IV-VI:

  1. Kinga Zgryźniak – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

  2. Weronika Lanuszny – POPP przy Szkole Podstawowej w Palowicach

 

  1. Komisja przyznała następujące wyróżnienia.

 

- w kategorii I – przedszkola:

  1. Zuzanna Piekarek – Przedszkole Nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

  2. Wojciech Trunk – Przedszkole Nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

  3. Oliwia Oczadły – Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach

 

- w kategorii II – szkoły podstawowe – klasy I-III:

    1. Szymon Kosiński – Zespół Szkół Nr 3w Czerwionce-Leszczynach

    2. Oliwia Brandys – Zespół Szkół Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    3. Julia Kępa – Zespół Szkół Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

 

- w kategorii III – szkoły podstawowe – klasy IV-VI:

    1. Natalia Bończyk – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    2. Alicja Piskorz – Zespół Szkół Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach

    3. Julia Woźniak – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

 

  1. Ponadto Komisja przyznała wyróżnienia dla autorów prac przestrzennych:

    1. praca zbiorowa: Przedszkole Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach

- Aleksander Szymik

- Dorota Szubert

- Mikołaj Albrecht

- Julia Szeliga

    1. praca zbiorowa – Zespół Szkół Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach:

- Zuzanna Marszałek – kl. I

- Miłosz Marszałek – kl. IV

    1. Maja Augustyn – Szkoła Podstawowa w Przegędzy

    2. Nadia Jarosz – Zespół Szkół Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

    3. Jakub Piasecki – Zespół Szkół Nr 2 w Czerwionce-Leszczynach

 

Autorom złożonych prac konkursowych oraz ich rodzicom i opiekunom serdecznie gratulujemy.

Dla wszystkich uczestników konkursu przygotowane zostały atrakcyjne nagrody. Wręczenie upominków zaplanowane jest na drugą połowę września. O szczegółach wydarzenia będziemy informować na stronie internetowej www.czerwionka-leszczyny.pl 

top_baner
do góry