Strona główna/Urząd/Aktualności/Konkurs i warsztaty z okazji Dnia Kobiet

Konkurs i warsztaty z okazji Dnia Kobiet

Aktualności 8 Marca 2018

Z okazji Dnia Kobiet na wszystkie mieszkanki Czerwionki-Leszczyn czeka wyjątkowy konkurs i warsztaty.

 

8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet. Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w naszym konkursie. Prześlijcie na adres biuro@familoki.com.pl lub udostępnijcie na facebooku, w komentarzu pod postem konkursowym, zdjęcia kilku pokoleń kobiet z Waszych rodzin. Pokażcie międzypokoleniową kobiecą więź. Nagrodzimy najlepsze pięć zdjęć.

Z kolei Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach serdecznie zaprasza wszystkie Panie do wzięcia udziału w warsztatach rękodzielniczych. Tym razem uczestniczki warsztatów będą mogły poznać tajniki przygotowania naturalnego mydła, dowiedzą się jak powstaje taki produkt i nauczą się jak samodzielnie przygotować recepturę.

Warsztaty poprowadzi pasjonatka naturalnych mydełek Michalina Czaja, zawodowo związana z Warsztatem Terapii Zajęciowej w Czerwionce Leszczynach.

Zajęcia odbędą się 8 marca br. o godzinie 14.00 w Centrum Informacji Turystycznej w Czerwionce-Leszczynach (ul. Mickiewicza 10). Materiały potrzebne do wykonania pracy zapewnia organizator. Koszt udziału w warsztatach wynosi 10 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje rezerwacja telefoniczna: 32 44 00 479 lub mailowa: biuro@familoki.com.pl

do góry