Strona główna/Urząd/Aktualności/Konkurs fotograficzny „Śladem projektów unijnych”

Konkurs fotograficzny „Śladem projektów unijnych”

Aktualności 13 Października 2014

 

Urząd Marszałkowski w Katowicach, w związku z realizacją konkursu fotograficznego „Śladem projektów unijnych”, zaprasza młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego do udziału w tym przedsięwzięciu.

 

Konkurs skierowany jest do osób zainteresowanych fotografią oraz takich, które chciałby zdobyć podstawową wiedzę z tego zakresu i spróbować swoich sił podczas organizowanych szkoleń.

 

W celu zgłoszenia się do konkursy należy wypełnić formularz na stronie wykonawcy www.nowa-wiedza.eu oraz rozwiązać test wiedzy o Unii Europejskiej i Funduszach Europejskich. Osoby, które zakwalifikują się do dalszej części konkursu, będą miały okazję wziąć udział w warsztatach fotograficznych ze specjalistami oraz w wycieczkach po województwie śląskim. Podczas wyjazdów odwiedzimy najciekawsze realizacje unijne na terenie Śląska oraz pod okiem instruktorów wykonamy konkursowe zdjęcia.

 

Najlepsze prace zostaną nagrodzone voucherami pieniężnymi oraz zostaną zaprezentowane podczas wystawy na lotnisku w Pyrzowicach. Termin zgłoszeń upływa 26 października 2014r.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.nowa-wiedza.eu w zakładce KONKURS oraz telefonicznie w sekretariacie konkursu :

 

Sun & More sp.z o.o.

Koordynator: Marta Zawadzka tel. 531-381-227 / 091 488 01 70

konkurs@sunsnow.co

 

ZAPRASZAMY

 

top_baner
do góry