Strona główna/Urząd/Aktualności/Konkurs dla dziennikarzy hobbystów

Konkurs dla dziennikarzy hobbystów

Aktualności 5 Września 2012

Mieszkasz w Rybniku lub powiecie rybnickim? Interesujesz się tematyką pozarządową? Nie jesteś zawodowym dziennikarzem, ale chętnie zmierzysz się dziennikarskim wyzwaniem? Weź udział w konkursie. Na zwycięzcę czeka netbook!

Aby wziąć udział konkursie wystarczy dostarczyć do 22 października 2012 r. materiały dziennikarskie - zarówno w tradycyjnej formie prasowej (informacja, reportaż, wywiad itp.), jak i multimedialnej (np. audycje radiowe, telewizyjne). Materiały muszą dotyczyć aktywności społecznej podejmowanej przez organizacje pozarządowe lub mieszkańców Subregionu Zachodniego Woj. Śląskiego (Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Żory, Wodzisław Śląski oraz powiaty: rybnicki, raciborski, wodzisławski).

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, zamieszkujące teren miasta Rybnika i powiatu rybnickiego. Celem Konkursu jest pogłębienie wiedzy, mobilizacja mieszkańców i zwrócenie uwagi na ważne problemy lokalne oraz rolę, jaką w ich rozwiązywaniu pełnią organizacje pozarządowe.

Główną nagrodą w Konkursie jest netbook. Dodatkowo zostaną przyznane trzy nagrody - bony na książki o wartości 50 zł każdy.

Formularz zgłoszeniowy - do pobrania Regulamin konkursu - do pobrania

więcej informacji: http://www.cris.org.pl/informacje/wszystkie/zobacz/Konkurs-dla-dziennikarzy-hobbystow

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS
ul. J.F. Białych 7
44-200 Rybnik

do góry