Strona główna/Urząd/Aktualności/Konkurs Polskiej Agencji Prasowej - zachęcamy do głosowania na projekt rewitalizacji familoków

Konkurs Polskiej Agencji Prasowej - zachęcamy do głosowania na projekt rewitalizacji familoków

Aktualności 1 Sierpnia 2012

Polska Agencja Prasowa zaprasza do głosowania na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z UE. Spośród ponad stu nadesłanych opisów wykorzystywania Funduszy Europejskich, do oceny internautów PAP wybrała dziesięć. W gronie najlepszych znalazł się projekt rewitalizacji zabytkowego osiedla familoków w Czerwionce.

Do internetowego głosowania agencja wybrała najciekawsze projekty zróżnicowane zarówno pod względem rodzaju realizujących je jednostek samorządu terytorialnego, jak też dziedzin, których dotyczą. Są projekty stawiające na kulturę, przedsiębiorczość, turystykę czy ochronę środowiska. 

Aby zobaczyć listę nominowanych i oddać głos wystarczy kliknąć http://www.eurofundusze.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_samorzad.pap.pl&_PageID=2&s=konkurs&dz=redakcyjne.eurofundusze.konkurs&_CheckSum=-1137838819

lub na stronie http://www.eurofundusze.pap.pl/    odnaleźć rubrykę "Samorządowe Notowania Europejskie".

Głosować można przez tydzień, do 7 sierpnia włącznie. 

Konkurs organizowany jest w ramach realizowanego przez Serwis Samorządowy PAP projektu "Enter Europa", współfinansowanego z funduszy unijnych.

do góry