Strona główna/Urząd/Aktualności/Konkurs KRYSZTAŁY PR-u. Doceniono działania gminy

Konkurs KRYSZTAŁY PR-u. Doceniono działania gminy

Aktualności 10 Maja 2012

Urząd Gminy i Miasta w Czerwionce-Leszczynach został laureatem konkursu "Kryształy PR-u" w kategorii "Najlepsza promocja projektów unijnych". Kapituła konkursu doceniła kampanię "Chcę dla Ciebie pracować".

Celem ogólnopolskiego konkursu "Kryształy PR-u" jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw Jednostek Samorządów Terytorialnych, jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań, które umożliwiają przemiany. Kapituła konkursowa składająca się z ekspertów w zakresie PR-u i marketingu terytorialnego doceniła kampanię "Chcę dla Ciebie pracować". Projekt promocji realizowany przez gminę znalazł się w gronie pięciu najlepszych, zdaniem kapituły, realizacji.
Przedstawiciele gminy zostali zaproszeni na galę wręczenia nagród 23 maja w Katowicach, podczas której ogłoszona zostanie nazwa zwycięskiej kampanii. Grono pozostałych 4 laureatów otrzyma wyróżnienia - statuetki i dyplomy.

W gronie nominowanych do głównej nagrody znaleźli się:

  •  Gmina Bytom
  •  Urząd Gminy i Miasta Czerwionka - Leszczyny
  •  Miejski Zarząd Dróg Toruń
  • Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
  •  UM w Wejherowie

 Celem operacyjnym realizowanej przez UGiM w Czerwionce-Leszczynach kampanii promocyjnej jest podniesienie zainteresowania obszarami inwestycyjnymi i w konsekwencji wzrost bezpośrednich inwestycji na terenie Czerwionki-Leszczyn.
Kampania pod hasłem "CHCĘ DLA CIEBIE PRACOWAĆ" ukazywać ma Czerwionkę-Leszczyny jako miejscowość młodych, energicznych i wykształconych ludzi. Zgodnie z przekazem reklamowym, to oni świadczą o potencjale gminy i wpływają na sukces firm, które działają na lokalnym rynku. Mieszkańcy są również jedną z najcenniejszych składowych "złóż sukcesu". Przypomnijmy, że do udziału w kampanii zaproszono mieszkańców gminy, świadomie rezygnując z zatrudniania profesjonalnych aktorów.


http://czerwionka.info/index.php?option=com_k2&view=item&id=1095:otrzymaja-nagrode-za-kampanie-reklamowa&Itemid=18 
top_baner
do góry