Strona główna/Urząd/Aktualności/Konkurs KOLOROWE BOISKA. Szkoła w Czuchowie prosi o głosy!

Konkurs KOLOROWE BOISKA. Szkoła w Czuchowie prosi o głosy!

Aktualności 29 Maja 2013
Szkoła Podstawowa nr 6 im. S. Moniuszki w dzielnicy Czuchów zakwalifikowała się do udziału w konkursie "Kolorowe boiska ... czyli Szkolna Pierwsza Liga". 

Celem kampanii jest promocja aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.
Konkurs przeznaczony jest dla szkół podstawowych z małych miejscowości, które nie mają boiska szkolnego lub posiadany przez nie obiekt jest w złym stanie technicznym. 
Nagrodę stanowi nowoczesne, wielofunkcyjne boisko, a o wygranej, w znacznej mierze zadecydują internauci.

Mogą oni głosować na swoich faworytów od 23 maja do 23 czerwca oddając jeden głos dziennie.
Po tym terminie, spośród dziesięciu szkół,  które otrzymają największą liczbę głosów, jury wyłoni zwycięzcę oraz zdobywców II i III miejsca. Lista szkół nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana 28 czerwca.

Nagrodą główną za zajęcie I miejsca w konkursie jest budowa lub modernizacja boiska wielofunkcyjnego o syntetycznej nawierzchni z elementami reklamowymi identyfikującymi fundatora konkursu – Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka S.A. oraz wykonawcę boiska o wymiarach brutto 22m x 44m, wyposażonego w 2 zestawy koszy do koszykówki (jedno boisko), 2 bramki 3m x 2m do piłki ręcznej, słupki i siatka do piłki siatkowej, ogrodzenie w systemie lekkim (piłkochwyt) po obwodzie boiska, linie boiska do piłki ręcznej, siatkowej oraz pola rozgrywkowe pod koszami. 

Pomóżmy szkole zdobyć wymarzone, nowoczesne boisko! W projekt zaangażowana jest cała społeczność SP 6.
top_baner
do góry