Strona główna/Urząd/Aktualności/Konkurs - Najmilsze miasto w Polsce

Konkurs - Najmilsze miasto w Polsce

Aktualności 12 Maja 2013

Na terenie całego kraju trwa akcja pt. "Milka. Moje miasto się przytula", podczas której Polacy będą mogli odpowiedzieć na pytanie: "Które miasto w Polsce jest najmilsze?". O tym, które z miast otrzyma tytuł decydować będą nie instytucje czy eksperci, ale wyłącznie postawa mieszkańców danych miejscowości. Jak zachęcają organizatorzy – to plebiscyt w którym wygra miasto, w którym spotkamy życzliwych, przyjaznych i otwartych ludzi.

Dlaczego warto wziąć udział?
Nieważne czy mieszkasz w wielkiej aglomeracji czy małym miasteczku. W akcji wszystkie miasta mają równe szanse.

Pierwsza faza ogólnopolskiej akcji, kończy się 18 maja, a trzy miasta, które zgromadzą największą liczbę punktów, przejdą do ścisłego finału. To one będą konkurować w kolejnych etapach o miano pierwszego w historii najmilszego miasta w Polsce.
Akcja jest skierowana do wszystkich Polaków, którzy swoje głosy mogą wysyłać przez www.fioletowastrona.pl oraz aplikacjęwww.facebook.com/Milka

Im więcej wysłanych zgłoszeń z danego miasta, tym większe jego szanse na wygraną.
Najmilsze miasto w Polsce otrzyma od Milki nagrodę główną w postaci działań promocyjnych w telewizji, radiu, prasie oraz Internecie i na nośnikach reklamy zewnętrznej, która zostanie zrealizowana tuż po zakończeniu projektu akcji. Do wygrania są także imprezy plenerowe zorganizowane w trzech miastach, które zakwalifikują się do finału, a zwycięzca otrzyma ogólnopolską promocję o wartości pół miliona złotych!
Emocje związane z wyborem najmilszego miasta będą towarzyszyć uczestnikom do ostatniego dnia akcji, czyli 30 czerwca br. – biorący udział w imprezach na żywo będą mogli zdobywać dodatkowe punkty dla swoich miast. Na ostateczny wynik będą więc miały wpływ nie tylko wirtualne przytulenia wysyłane z całej Polski, ale również to, jak mieszkańcy zaangażują się w zaplanowane na ten dzień konkurencje.

Mieszkańcy miejscowości, które przejdą do 2 etapu – biorąc udział w zabawnych prowokacjach i specjalnych wydarzeniach – będą mieć okazję udowodnić, że to właśnie w ich mieście panuje najmilsza atmosfera.

Wyniki akcji zostaną przedstawione 30 czerwca w trakcie imprez plenerowych, podczas których mieszkańcy miast-finalistów będą mogli skorzystać z wielu atrakcji, gier i zabaw (będą one organizowane w 3 miastach jednocześnie).
Czerwionka-Leszczyny zgromadziła ponad tysiąc punktów. Dziękujemy za oddane głosy i zachęcamy do udziału w zabawie.

materiały prasowe: www.fioletowastrona.pl

do góry