Strona główna/Urząd/Aktualności/Konkurs „Własna firma – lubię to!”. Znamy laureatów

Konkurs „Własna firma – lubię to!”. Znamy laureatów

Aktualności 7 Lipca 2014

Agnieszka Groborz, Jacek Rybka i Marek Szymura – to trójka laureatów konkursu „Własna firma – lubię to!”. W konkursie zostali nagrodzeni przedsiębiorcy z terenu gminy i miasta Czerwionka-Leszczyny, którzy rozpoczęli działalność gospodarczą przed 35. rokiem życia i osiągnęli sukces w biznesie.


Agnieszka Groborz to założycielka Szkoły Języka Angielskiego eduSmart z Czerwionki (połączoną z Kreatywną Akademią smart Heads). Jacek Rybka jest właścicielem serwisu wulkanizacyjnego i mechanicznego w Stanowicach i Czerwionce. Marek Szymura to właściciel Pracowni Złotniczej Ametyst, która ma w regionie 4 punkty sprzedaży.

 

Komisja Konkursowa wyłaniając laureatów spośród zgłoszonych kandydatów brała pod uwagę  osobisty wkład kandydata w rozwój firmy, kreatywność i innowacyjność pomysłu biznesowego, jakość zarządzania zasobami ludzkimi i zaangażowanie w życie lokalnej społeczności.

 

Jak wyglądała historia tych przedsiębiorców oraz jak obecnie radzą sobie na rynku dowiemy się już wkrótce z reportaży filmowych o laureatach.

 

Konkurs „Własna firma – lubię to!” realizuje Fundacja Kreatywny Śląsk. Projekt jest współfinansowany przez Gminę i Miasto Czerwionka-Leszczyny w ramach Otwartego konkursu ofert na „Zadania w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości”.Patronem medialnym konkursu jest portal Rybnik.com.pl.

 

do góry