Komisje branżowe Rady Miejskiej
W miniony poniedziałek odbyła się druga już sesja Rady Miejskiej w kadencji 2014-2018. Radni m.in. podjęli uchwały w sprawie powołania komisji branżowych Rady Miejskiej, ustalenia ich zakresu działania oraz liczby członków.
Przedstawiamy składy komisji branżowych Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach w kadencji 2014 - 2018
Komisja Rewizyjna
-
Radny Jan Pala - przewodniczący
-
Radna Izabela Tesluk - wiceprzewodnicząca
-
Radny Janusz Babczyński - członek
-
Radny Ryszard Jonderko - członek
-
Radny Bogdan Knopik - członek
-
Radny Leszek Salamon - członek
-
Radna Jolanta Szejka - członek
Komisja Działalności Gospodarczej, Promocji i Rozwoju
-
Radna Jolanta Szejka - przewodnicząca
-
Radny Grzegorz Wolny - wiceprzewodniczący
-
Radny Jerzy Kapszewicz - członek
-
Radny Jan Pala - członek
-
Radny Antoni Procek - członek
-
Radna Grażyna Strzelecka - członek
-
Radna Stefania Szyp - członek
Komisja Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej
-
Radny Leszek Salamon - przewodniczący
-
Radny Marek Szczech - wiceprzewodniczący
-
Radna Janina Binda - członek
-
Radny Wacław Brózda - członek
-
Radny Waldemar Mitura - członek
-
Radny Jan Pala - członek
-
Radny Grzegorz Płonka - członek
-
Radny Antoni Procek - członek
-
Radna Grażyna Strzelecka - członek
-
Radny Józef Szczekała - członek
-
Radna Izabela Tesluk - członek
-
Radny Grzegorz Wolny - członek
Komisja Gospodarki Komunalnej i Ładu Przestrzennego
-
Radny Wacław Brózda - przewodniczący
-
Radny Janusz Babczyński - wiceprzewodniczący
-
Radny Ryszard Jonderko - członek
-
Radny Jerzy Kapszewicz - członek
-
Radny Bogdan Knopik - członek
-
Radny Waldemar Mitura - członek
-
Radny Grzegorz Płonka - członek
-
Radny Leszek Salamon - członek
-
Radna Grażyna Strzelecka - członek
-
Radny Bernard Strzoda - członek
-
Radny Marek Szczech - członek
-
Radna Izabela Tesluk - członek
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
-
Radna Stefania Szyp - przewodnicząca
-
Radna Grażyna Strzelecka - wiceprzewodnicząca
-
Radny Janusz Babczyński - członek
-
Radna Janina Binda - członek
-
Radny Bogdan Knopik - członek
-
Radny Leszek Salamon - członek
-
Radny Artur Sola - członek
-
Radny Bernard Strzoda - członek
-
Radna Jolanta Szejka - członek
-
Radna Izabela Tesluk - członek
-
Radny Grzegorz Wolny - członek
Komisja Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Nieruchomościami
-
Radny Ryszard Jonderko - przewodniczący
-
Radna Janina Binda - członek
-
Radny Jerzy Kapszewicz - członek
-
Radny Bogdan Knopik - członek
-
Radny Grzegorz Płonka - członek
-
Radny Antoni Procek - członek
-
Radny Bernard Strzoda - członek
-
Radny Marek Szczech - członek
Komisja Prawa, Porządku Publicznego i Współpracy z Samorządami
-
Radny Waldemar Mitura - przewodniczący
-
Radny Artur Sola - wiceprzewodniczący
-
Radny Janusz Babczyński - członek
-
Radny Wacław Brózda - członek
-
Radny Jan Pala - członek
-
Radny Antoni Procek - członek
-
Radny Leszek Salamon - członek
-
Radny Józef Szczekała - członek
-
Radna Jolanta Szejka - członek
-
Radna Izabela Tesluk - członek
Komisja Budżetu i Finansów:
-
Radny Bogdan Knopik - przewodniczący
-
Radny Jerzy Kapszewicz - wiceprzewodniczący
-
Radny Wacław Brózda - członek
-
Radny Ryszard Jonderko - członek
-
Radny Waldemar Mitura - członek
-
Radny Jan Pala - członek
-
Radny Grzegorz Płonka - członek
-
Radny Antoni Procek - członek
-
Radny Leszek Salamon - członek
-
Radny Bernard Strzoda - członek
-
Radny Marek Szczech - członek
-
Radny Józef Szczekała - członek
-
Radna Jolanta Szejka - członek
-
Radna Stefania Szyp - członek