Strona główna/Urząd/Aktualności/Kolejny sukces festiwalu Around The Rock

Kolejny sukces festiwalu Around The Rock

Aktualności 4 Czerwca 2018

W minioną sobotę odbyła się jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu kulturalnym Czerwionki-Leszczyn - Festiwal Around The Rock. XVI już edycja festiwalu odbywała się w scenerii Parku im. P. Furgoła w Czerwionce-Leszczynach i obfitowała w moc atrakcji - od muzycznych, przez rozrywkowe - aż do tych, skierowanych do najmłodszych uczestników wydarzenia.

„Poza doskonałą ofertą muzyczną, wielką uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa wszystkich uczestników Around The Rocka, dlatego też u nas doskonale bawią się całe rodziny” - mówi Aleksander Biela z Miejskiego Ośrodka Kultury w Czerwionce-Leszczynach.

Wydarzenie zostało uroczyście otwarte przez Burmistrza Wiesława Janiszewskiego, Wicestarostę Powiatu Rybnickiego Marka Profaskę, Przewodniczącego Rady Miejskiej Bernarda Strzodę oraz Zastępcę Burmistrza Andrzeja Raudnera.

Dla tłumnie zgromadzonej publiczności zagrali: Arka Noego, Cała Góra Barwników, Maleo Reagge Rockers, Kabanos, Dżem, Luxtorpeda. Frekwencja w trakcie imprezy, mimo nie do końca udanej pogody, była doskonała.
„Warto podkreślić, że podczas występu ostatniego z zespołów, a było to o pierwszej w nocy na naszym festiwalu wciąż bawiło się ok. 2 tys. osób” - dodaje A. Biela.

top_baner
do góry