Strona główna/Urząd/Aktualności/Kolejne sukcesy małych artystów z Przedszkola nr 7

Kolejne sukcesy małych artystów z Przedszkola nr 7

Aktualności 16 Kwietnia 2014
Przedszkolaki  z Przedszkola nr 7 "Skarbnikowa Willa" ponownie odniosły sukcesy artystyczne.  Artyści z zespołu „Mała Siódemeczka” wytańczyli I miejsce w III Zabrzańskim  Festiwalu Tańca Igraszki 2014, a ich starsi koledzy z zespołu „Siódemeczka” zdobyli wyróżnienie. 

 

Na festiwalowej scenie zaprezentowało się ponad 840 młodych tancerzy. Byli to wychowankowie 30 placówek szkolno-przedszkolnych oraz 14 ośrodków kultury i szkół tańca. Łącznie, na scenie MOK wystąpiły 63 zespoły i 3 solistów z wielu śląskich miast (m. in. z  Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej, Katowic, Chorzowa, Bytomia, Rybnika, Czerwionki-Leszczyn) więc, tym bardziej, sukces przedszkolaków z Czuchowa jest ogromny.
Wyróżnienie zdobyła także grupa Teatralna „Siódemeczka” w XI Przeglądzie Teatrów Dziecięcych "Scenka" w Rybniku Niewiadomiu. Przedszkolaki  zaprezentowały spektakl „Książę i żebrak”.  W nagrodę mogły uczestniczyć warsztatach pantomimicznych „Gala z Mimem”. To było niezapomniane i pełne wrażeń spotkanie.


„Przedszkole to dobre miejsce do rozwijania talentów. Dziękujemy rodzicom za to, że możemy pracować i chwalić się ich pociechami” - podsumowuje Bożena Kaszek, dyrektor Przedszkola nr 7 „Skarbnikowa Willa”.

Małych artystów przygotowały nauczycielki - Mariola Żak oraz Sylwia Mierzejewska-Macha.

 

 

top_baner
do góry