Strona główna/Urząd/Aktualności/Justyna Domżoł sekretarzem Gminy i Miasta

Justyna Domżoł sekretarzem Gminy i Miasta

Aktualności 5 Września 2016

Z dniem 1 września br. funkcję Sekretarza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny objęła Justyna Domżoł. Zastąpiła na tym stanowisku Józefa Zaskórskiego, który funkcję sekretarza pełnił od kwietnia 2009 roku, a w czerwcu br. odszedł na emeryturę.

J. Domżoł ukończyła studia prawnicze oraz podyplomowe z zakresu wyceny i gospodarki nieruchomościami, administracji i zarządzania, zamówień publicznych, jest radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych. Obecnie, kontynuuje studia doktoranckie (IV rok) na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, na wydziale prawa, w zakresie prawo.

W Urzędzie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny pracuje od 1993 roku. Swą karierę zawodową rozpoczynała w wydziale prawnym, od 1 sierpnia 2006 r. pełniła funkcję naczelnika wydziału zamówień publicznych.

„Przez lata pracy w Urzędzie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Justyna Domżoł dała się poznać jako osoba kompetentna i zaangażowana, dysponuje ogromnym doświadczeniem zarówno z obszaru prawa, jak i administracji samorządowej” – komentował Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski, który dziś podczas spotkania kierownictwa UGiM z naczelnikami i kierownikami komórek organizacyjnych oraz dyrektorami jednostek organizacyjnych złożył gratulacje na ręce J. Domżoł.

Do życzeń - w imieniu radnych - dołączył się także Przewodniczący Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach Bernard Strzoda.

do góry