Strona główna/Urząd/Aktualności/Już wkrótce nowa strona internetowa Gminy i Miasta. Zachęcamy do współpracy!

Już wkrótce nowa strona internetowa Gminy i Miasta. Zachęcamy do współpracy!

Aktualności 16 Września 2013

Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny unowocześnia serwis internetowy, aby lepiej docierać z informacjami do mieszkańców. Już 1 października pod adresem www.czerwionka-leszczyny.pl internauci będą mieli okazję zobaczyć nową wizytówkę miasta i gminy.

Strona internetowa to zwykle pierwsza forma kontaktu z miejscowością, dla mieszkańca źródło bieżących informacji, forma kontaktu z wydziałami lub biurami urzędu. Coraz częściej także serwis internetowy zastępuje wizytę w urzędzie. Warto, aby strona była przyjazna dla użytkownika, a także estetyczna, przejrzysta, spójna z pozostałymi działaniami wizerunkowymi.

Mamy nadzieję, że nowy serwis spełni oczekiwania internautów – zawarliśmy w nim szereg zgłaszanych w minionych latach sugestii i opinii. Nowa strona przyniesie nowe funkcjonalności umożliwiające większą aktywność mieszkańców, zachęci do włączania się w życie miasta, uprości także formy kontaktu z pracownikami urzędu oraz jego kierownictwem.

Zachęcamy do współpracy przy tworzeniu nowej strony. Przed premierą przygotowaliśmy niespodziankę. Odsłoniliśmy pierwszy fragment nowo powstającego serwisu – wystarczy trzydzieści głosów, abyśmy zaprezentowali kolejną część strony. Zachęcamy do głosowania!

Głosowanie uruchomiliśmy pod adresem: nowastrona.czerwionka-leszczyny.pl

do góry