Strona główna/Urząd/Aktualności/Już jutro I Etap Turnieju Europejskiego - Śląskie do przodu!!!

Już jutro I Etap Turnieju Europejskiego - Śląskie do przodu!!!

Aktualności 28 Czerwca 2013

Już jutro w godzinach od 10.00 do 12.00 odbędzie się I etap konkursu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do kibicowania naszej drużynie! 

Targowisko miejskie, Centrum Kulturalno-Edukacyjne, Zespół Szkół Nr 3 oraz boisko piłkarskie w Dębieńsku to cztery stanowiska gry plenerowej w Turnieju Europejskim "Śląskie do przodu", w którym uczestniczy Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny. 

Turniej Europejski "Śląskie do przodu" organizowany jest przez Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i TVP Katowice. Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny znalazła się w gronie sześciu gmin miejsko-wiejskich województwa śląskiego, które poszczycić się mogą największą liczbą realizowanych projektów, dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym. O miejsce w finale reprezentacja Czerwionki-Leszczyn rywalizować będzie z gminą Żarki.

Nasza drużyna w składzie: Andrzej Wącirz, Ewelina Włoch, Elżbieta Górecka oraz Sebastian Garbacz  będzie odpowiadała na pytania dotyczące Unii Europejskiej, funduszy oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

Trafne odpowiedzi naszych reprezentantów to tylko połowa sukcesu. Na ostateczny wynik wpływ będzie miało głosowanie sms-owe, które ruszy po wyemitowaniu relacji z przebiegu I etapu w TVP Katowice. Odcinek z udziałem Czerwionki-Leszczyn będzie można zobaczyć 12 sierpnia.


do góry