Strona główna/Urząd/Aktualności/Intermarche. Zakończenie i prezentacja inwestycji

Intermarche. Zakończenie i prezentacja inwestycji

Aktualności 25 Października 2012

W miniony wtorek odbyła się specjalna uroczysta prezentacja nowego supermarketu Intermarche w dzielnicy Leszczyny.

Właściciele sklepu i zarazem gospodarze wydarzenia – Izabela i Adam Peszelowie powitali zaproszonych gości m.in. – wicestarostę Powiatu Rybnickiego, burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, przewodniczącego Rady Miejskiej, zastępcę burmistrza, pełnomocnika ds. PR i G, sekretarza UGiM, dyrektora ZGM-u, dyrektora Urzędu Pracy oraz przewodniczącą Rady Dzielnicy Leszczyny Osiedle.

"Równie ciepło i serdecznie chciałbym powitać koleżanki i kolegów działających pod szyldami Intermarche i Bricomarche, reprezentację pracowników ze sklepu w Knurowie oraz przedstawicieli nowej załogi supermarketu w Leszczynach" - powiedziała Izabela Peszel.

Podczas wydarzenia przybliżono gościom historię i rozwój sieci sklepów Intermarche na terenie kraju, zaprezentowano zasady działania Grupy Muszkieterów, zaproszono także do zapoznania się z nowym obiektem handlowym.

"Chciałabym złożyć szczególne podziękowania dla przedstawicieli Urzędu Gminy i Miasta, a w szczególności dla burmistrza za profesjonalne podejście i pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z budową tego obiektu oraz jego uruchomieniem. Dziękujemy także Urzędowi Pracy za wsparcie w działaniach rekrutacyjnych. Szczególne podziękowania należą się szkoleniowcom i pracownikom ze sklepu w Knurowie oraz nowej załodze ze sklepu w Leszczynach za ich trud i zaangażowanie w przygotowanie sklepu do otwarcia. Mamy nadzieję, że supermarket z logo Muszkieterów znajdzie uznanie wśród mieszkańców, a jego oferta nikogo nie zawiedzie" - dodała na koniec I. Peszel.

Burmistrz W. Janiszewski podziękował inwestorom, przede wszystkim, za stworzenie kilkudziesięciu nowych miejsc pracy na terenie gminy. Wyraził także zadowolenie i uznanie dla przeprowadzonej rewitalizacji terenu, na którym znajduje się sklep.

"Chciałbym także podziękować za wspaniałą współprace oraz otwarcie na potrzeby społeczności lokalnej. Niedawno mieliśmy okazję świętować otwarcie nowoczesnego placu zabaw ufundowanego przez Fundację Muszkieterów – to wspaniały dar dla najmłodszych mieszkańców gminy oraz ich rodziców"- powiedział burmistrz.

Nowe miejsce pracy pobłogosławił ks. proboszcz Krzysztof Fulek.

Intermarché to sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych zlokalizowanych głównie w małych i średnich miejscowościach (od 20 000 do 70 000 mieszkańców). Pierwszy polski sklep Intermarché został uruchomiony w Zielonej Górze już w 1997. Od tego czasu sieć rozrosła się do prawie 170 obiektów w Polsce.

Nowy sklep Intermarche w Leszczynach będzie czynny od 6 listopada.

do góry