Strona główna/Urząd/Aktualności/Inkubator dla organizacji pozarządowych

Inkubator dla organizacji pozarządowych

Aktualności 18 Listopada 2010

Bezpłatne szkolenia, doradztwo, stworzenie planu rozwoju oraz 2 tysiące złotych – to jesienna propozycja Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS dla organizacji i grup nieformalnych, które do końca listopada przyłączą się do Inkubatora Organizacji Pozarządowych.

Inkubatory uczą jak pozyskiwać środki na działalność i jak sprawnie zarządzać projektami społecznymi. W tym roku uczestnicy po raz pierwszy otrzymają pulę środków, którą będą mogli wykorzystać zgodnie z potrzebami organizacji. Inkubator oferuje 15 miejsc. 

W CRIS czekają na zgłoszenia wszystkich, którzy mają pomysł na zmiany w swoim najbliższym otoczeniu. Zgłaszać się mogą organizacje, grupy nieformalne, rady osiedli i dzielnic, wspólnoty mieszkaniowe, rady rodziców, Ochotnicze Straże Pożarne, szkoły wiejskie oraz rady sołectw. 

Z dostarczeniem wypełnionego formularza zgłoszeniowego należy zdążyć przed końcem listopada. Wszyscy zainteresowani muszą tylko napisać czym chcą się zajmować, jakie problemy chcą rozwiązywać oraz na co przeznaczyliby wygraną w totolotka. Wybrane zostaną najciekawsze propozycje.

Oferta Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS przeznaczona jest dla organizacji z Rybnika, Żor, Jastrzębia Zdroju oraz powiatu rybnickiego, wodzisławskiego i raciborskiego.

Nowy inkubator został uruchomiony w ramach projektu "To co robimy najlepiej - Inkubator dla organizacji pozarządowych" finansowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Szczegółowych informacji udziela:

 Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS
ul. J. F. Białych 7, 44-200 Rybnik
tel.: 032 739-55-12 wew.102; fax: wew. 106 
http://www.cris.org.pl/

top_baner
do góry