Strona główna/Urząd/Aktualności/Informacja dla organizacji i stowarzyszeń Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

Informacja dla organizacji i stowarzyszeń Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

Aktualności 25 Czerwca 2010
Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego wspólnie z Związkiem Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego realizują projekt skierowany do organizacji i stowarzyszeń Subregionu Zachodniego pt. "IP - Internetowy Portal integracyjny Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego" dofinansowanego z dotacji Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach PO Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Projekt IP- Internetowy Portal Integracyjny Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego, zakłada utworzenie portalu dla III sektora oraz wyposażenia 50 stowarzyszeń lub fundacji w witryny internetowe, a także przeszkolenia około 100 osób (po 2 z każdej organizacji). W efekcie beneficjenci będą posiadali własne witryny internetowe i wyszkolonych ludzi administrujących witryną, polityką informacji i koordynacji stowarzyszenia. 

Realizacja projektu będzie trwała od czerwca do grudnia 2010r. 

Podstawą przystąpienia do projektu jest dostarczenie do dnia 31 sierpnia 2010 r. do godz. 16.00 na adres FOPSZ (decyduje termin wpływu) wypełnionej deklaracji - dostępnej na stronie federacji.

Więcej informacji o projekcie dostępne na stronie: http://www.federacja.slask.pl/
 
top_baner
do góry