Strona główna/Urząd/Aktualności/III Halowe Igrzyska Przedszkolaków

III Halowe Igrzyska Przedszkolaków

Aktualności 17 Maja 2017

Wczoraj w Zespole Szkół w Czerwionce-Leszczynach odbyły się III Halowe Igrzyska Przedszkolaków. Organizatorem imprezy po raz kolejny był Międzyszkolny Klub Sportowy „Wilhelm Szewczyk”.

Do rywalizacji stanęło 9 placówek przedszkolnych z terenu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Czekał na nich szereg konkurencji o różnym stopniu trudności. Wymagały one od zawodników nie tylko szybkości, ale również precyzji. Wśród nich znalazł się m.in. bieg sztafetowy oraz tor przeszkód. Zanim jednak rozpoczęła się pierwsza konkurencja wszyscy wzięli udział we wspólnej rozgrzewce. Chociaż każda z drużyn walczyła ostatecznie o zwycięstwo w zawodach, jednak na pierwszym miejscu znalazła się dobra zabawa – a tej zdecydowanie nie zabrakło. Uśmiechy nie schodziły z twarzy najmłodszych, świetnie bawili się zarówno zawodnicy biorący udział w Igrzyskach, jak i kibice, którzy zapełnili trybuny i żywo dopingowali swoich faworytów.

Młodych sportowców oklaskiwali i wspierali Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski oraz Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska, a także rodzice, nauczyciele, koleżanki i koledzy z przedszkola.   

do góry