Strona główna/Urząd/Aktualności/II Memoriał Agaty Mróz - Olszewskiej

II Memoriał Agaty Mróz - Olszewskiej

Aktualności 1 Września 2010
Informujemy, że w dniach 17 – 19 września w Katowickiej Hali Widowiskowo-Sportowej "Spodek" w Katowicach odbędzie się II Memoriał Agaty Mróz – Olszewskiej. Pierwsza edycja w ubiegłym roku otrzymała bradzo pochlebne recenzje ze strony środowisk charytatywnych, medycznych i sportowych i utwierdziły tym samym organizatorów o słuszności propagowania tej inicjatywy. Kultura i sport okazały się właściwym nośnikiem promocji idei: "Podaruj innym cząsteczkę siebie".
Tegoroczną imprezę objęły Honorowym Patronatem Pani Anna Komorowska, Pani Jolanta Kwaśniewska oraz Pani Danuta Wałęsa.
W programie są między innymi rozgrywki narodowych reprezentacji piłki siatkowej kobiet z Republiki Czech, Republiki Chorwacji, Republiki Serbii i oczywiście reprezentacji Polski. Turniej nad którym patronat objęła Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej, będzie rozgrywany o puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Natomiast o oprawę artystyczną zadbają artyści: Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk", Zespół Feel, Kabaret Rak oraz podopieczni Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Swój udział potwierdziły Fundacja Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy, Fundacja im. Agnieszki Osieckiej "Okularnicy", Fundacja "Iskierka", Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu oraz szereg innych.

Zapraszamy w imieniu organizatora do udziału w imprezie. Istnieje możliwość zakupu biletów w sieci sprzedaży Ticket Pro do 5.09.2010. Kupując bilet przyczyniają się Państwo do propagowania krwiodawstwa, krwiolecznictwa i transplantacji szpiku kostnego.
do góry