Strona główna/Urząd/Aktualności/II Bieg z Rozbójnikiem Ramżą

II Bieg z Rozbójnikiem Ramżą

Aktualności 27 Lipca 2016
"II Bieg z Rozbójnikiem Ramżą" już za nami. 17 lipca ponad 140 biegaczy rywalizowało o skarby legendarnego rozbójnika.
 
"Trasa było dość wymagająca po obfitych opadach deszczu, ale obyło się bez większych kontuzji. Liczymy na to, że impreza na stałe wpisze się w ofertę sportowo-rekreacyjną naszego sołectwa" - komentuje Leszek Szejka ze Stwoarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Bełk.
 
Licznie zgromadzonym miłośnikom aktywnego wypoczynku kibicowali oraz gratulowali: Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach Bernard Strzoda oraz sołtys Bełku Jolanta Szejka. 

 

Organizatorzy składają podziękowania wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w przygotowania oraz przebieg wydarzenia. Dziękują także Ochotniczej Straży Pożarnej Dębieńsko Wielkie, Ochotniczej Straży Pożarnej Bełk, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach oraz Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Czerwionce-Leszczynach za pomoc przy organizacji biegu.
 
Więcej zdjęć po linkiem:
 
Poniżej przedstawiamy linki do wyników biegów. 
 
 
 
Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk wraz z grupą nieformalną Biegacze Przełajowi oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach.
Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

do góry