Strona główna/Urząd/Aktualności/I LESZCZYŃSKI BIEG LEŚNY

I LESZCZYŃSKI BIEG LEŚNY

Aktualności 15 Grudnia 2015

W dniu 5.12.2015r. odbył się I Leszczyński Bieg Leśny pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Organizatorami biegu byli: Zespół Szkół oraz MOSiR Czerwionka-Leszczyny. Bieg miał charakter charytatywny, a oprócz tego celem była popularyzacja biegów jako aktywnej formy wypoczynku, jak też promocja naszej szkoły oraz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

W biegu wzięło udział 178 zawodników, w tym 90 w kategorii Open, 24 w kategorii Zespół Szkół oraz 64 w kategorii Gimnazjum. Wspaniałą zabawę i atmosferę ubogaciło wielu wolontariuszy, do biegu rozgrzewała niepowtarzalna Zuzia Pragłowska, pyszną grochówkę przygotowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Bełku, a pomoc strażaków z OSP Bełk i OSP Palowice oraz pracowników MOSiR-u od wczesnych godzin rannych okazała się nie do przecenienia. Oprócz tego bardzo dziękujemy rodzinie Kubusia za pomocną dłoń, Firmie „Lesz”, Firmie "SYRION", Piekarni „Dobisz”, Dyrekcji Zespołu Szkół w Czerwionce – Leszczynach, Marzenie Hysa, Marcinowi Gorzawskiemu, pracownikom MOK-u w Czerwionce oraz prowadzącemu imprezę Dawidowi Salamonowi. Dziękujemy pracownikom ZDiSK-u w Leszczynach, funkcjonariuszom Straży Miejskiej w Czerwionce – Leszczynach oraz Komendy Miejskiej Policji w Rybniku za pomoc w zabezpieczeniu trasy.

Inicjatorem i głównym organizatorem tego wspaniałego wydarzenia byli nauczyciel Mariusz Gorzawski oraz z-ca dyrektora MOSiR-u Michał Cichoń, a dzielnie wspierali ich nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Czerwionce. Piękna idea została przyjęta z dużą dozą uznania oraz zainteresowania, dzięki czemu podczas I Leszczyńskiego Biegu Leśnego zebraliśmy dla Kubusia kwotę 3570 zł.

Dziękujemy i serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji – wiosna/lato!!!


WYNIKI I BIEGU LESZCZYŃSKIEGO - WYNIKI OGÓLNE

Poniżej zamieszczamy wyniki w podziale na poszczególne kategorie:

KATEGORIA KOBIETY

KATEGORIA MĘŻCZYŹNI

KATEGORIA OPEN

KATEGORIA OPEN KOBIETY

KATEGORIA OPEN MĘŹCZYŹNI

KATEGORIA ZESPÓŁ SZKÓŁ

KATEGORIA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOBIETY

KATEGORIA ZESPÓŁ SZKÓŁ MĘŻCZYŹNI

KATEGORIA GIMNAZJUM

KATEGORIA GIMNAZJUM KOBIETY

KATEGORIA GIMNAZJUM MĘŻCZYŹNI

 

do góry