Strona główna/Urząd/Aktualności/Gminny Zjazd Seniorów

Gminny Zjazd Seniorów

Aktualności 19 Lutego 2015

Fundacja RAMŻA oraz grupy "Seniorów z KROKUSA" i „Seniorów z zameczku” serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny na GMINNY ZJAZD SENIORÓW, który odbędzie się w 21 lutego 2015 roku o godz. 17.00 w Centrum Kulturalno-Edukacyjnem przy ul. 3 Maja 36A w Czerwionce.

W ramach wydarzenia zaplanowano m.in. koncert życzeń z gwiazdami-seniorami, spektakl Romeo i Julia w gwarze śląskiej czy pokaz Tai Chi czyli system ćwiczeń zdrowotnych dla relaksacji ciała i umysłu. Dodatkowo, podczas spotkania zostanie zaprezentowana wystawa zdjęć uczestników projektu - seniorów z Leszczyn, którzy przez pryzmat aparatu fotograficznego, ujęli znane i ciekawe miejsca swojej najbliższej okolicy. Patronat Honorowy nad Gminnym Zjazdem
Seniorów objął Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Gminny Zjazd Seniorów jest podsumowaniem projektu "Od przedszkola do seniora - idziemy dalej...", realizowanego w ramach Programu Lokalne Partnerstwa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności wdrażanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundusz Lokalny RAMŻA.

Na zbliżające się wydarzenie, skierowane w szczególności dla osób starszych i środowisk senioralnych, zapraszają Ewa Kluczniok - Prezes fundacji Ramża oraz Marcin Stempniak - członek zarządu fundacji i koordynator projektu.

do góry