Strona główna/Urząd/Aktualności/Gmina w turnieju ŚLĄSKIE DO PRZODU. 12 sierpnia na antenie TVP Katowice!

Gmina w turnieju ŚLĄSKIE DO PRZODU. 12 sierpnia na antenie TVP Katowice!

Aktualności 9 Sierpnia 2013

Czerwionka-Leszczyny znalazła się w gronie liderów województwa śląskiego – miejscowości, które pozyskały najwięcej środków unijnych w przeliczeniu na jednego mieszkańca! Dzięki tym wynikom, została wybrana z grona blisko stu siedemdziesięciu gmin województwa do udziału w Turnieju Europejskim "Śląskie do przodu".

Organizatorem turnieju jest Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego we współpracy z Telewizją Polską S.A., Oddział Terenowy w Katowicach.

Oprócz Czerwionki-Leszczyn w klasyfikacji gmin miejsko-wiejskich biorą udział: Ogrodzieniec, Żarki, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice i Strumień.

Już w najbliższy poniedziałek - 12 sierpnia o godz. 19.25 na antenie TVP Katowice będzie można obejrzeć efekty gry plenerowej nagrywanej w Czerwionce-Leszczynach pod koniec czerwca.

Po emisji, przez dziesięć dni uruchomione będzie głosowanie SMS-owe dla widzów. Wsparcie uzyskane w ten sposób zostanie wliczone do generalnej punktacji, która zadecyduje o dalszych losach naszej gminy w turnieju. O wejście do drugiego etapu Czerwionka-Leszczyny rywalizować będzie z gminą Żarki.

Zapraszamy do oglądania i głosowania!

Jeśli chcesz zagłosować na Gminę i Miasto Czerwionka-Leszczyny po emisji materiału w TVP Katowice wyślij SMS o treści G1 pod nr 7075. Koszt 0,61 zł z VAT za SMS– regulamin sms.tvp.pl

do góry