Strona główna/Urząd/Aktualności/Gmina na targach EXPO REAL

Gmina na targach EXPO REAL

Aktualności 9 Października 2012

Czerwionka-Leszczyny promuje swoje tereny pod inwestycje na Międzynarodowych Targach Nieruchomości EXPO REAL w Monachium.

Gmina promuje swoją atrakcyjność gospodarczą i inwestycyjną w Monachium podczas trwających właśnie targów EXPO REAL. Z Górnośląskim Związkiem Metropolitalnym oraz miastami: Katowice, Chorzów, Gliwice, Tychy, Częstochowa, Zawiercie i Czerwionka-Leszczyny stoisko województwa śląskiego jest największą polską ekspozycją na tej imprezie. Na terenie stoiska miało miejsce także uroczyste otwarcie uczestnictwa Polski w targach.

W ciągu trzech dni targowych, na 270 m kw., kilkadziesiąt tysięcy osób będzie miało okazję zapoznać się z bogatą ofertą inwestycyjną. Oprócz makiety będą pokazy filmów i prezentacje. Warto podkreślić, że tylko w pierwszym dniu ubiegłorocznych targów stoisko odwiedziło ponad tysiąc osób.

Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny na promocję terenów inwestycyjnych otrzymała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Więcej o projekcie: http://www.czerwionka-leszczyny.pl/urzad/strona116.html

Targi Expo Real w Monachium to jedne z największych targów branżowych w Europie. W ubiegłym roku impreza zgromadziła ponad 1,6 tysiąca wystawców z 34 krajów. Odwiedziło ją w ciągu trzech dni 37 tysięcy osób z 72 krajów.

Celem uczestnictwa w EXPO REAL jest stworzenie możliwości nawiązania kontaktu z inwestorami i akcja promocyjna atutów inwestycyjnych regionu. Ofertę naszej miejscowości można będzie zobaczyć w hali A1 na stoisku nr 135 (źródło: www.slaskie.pl).

do góry