Strona główna/Urząd/Aktualności/Gala Disco Polo w Bełku

Gala Disco Polo w Bełku

Aktualności 19 Czerwca 2018

13 lipca, o godzinie 19.00, na Słonecznym Placu w Bełku odbędzie się Gala Disco Polo. To druga edycja tej imprezy, która w ubiegłym roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Rok temu, podczas pierwszej Gali Disco Polo, na Słonecznym Placu bawiło się ponad 900 osób. W tym roku, dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym członkowie Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk, Sołtys Bełku Jolanta Szejka oraz Rada Sołecka serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Bełku oraz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, do wzięcia udziału w drugiej odsłonie tego wydarzenia. Na scenie zaprezentują się tacy wykonawcy jak: Showman, Doxxx oraz Fox, zaplanowano także zabawę z DJ-em. Wstęp na imprezę jest wolny.

Muzyczne Gale na Słonecznym Placu na stałe wpisały się do lokalnego kalendarza imprez kulturalnych. “Warto pamiętać, że Gala Disco Polo jest kontynuacją poprzednich wydarzeń, które nosiły nazwę Rock’n’rollowej Gali na Słonecznym Placu" - przypomina Michał Stokłosa. Organizacja Gali ma zapewnić dobrą zabawę mieszkańcom sołectwa Bełk oraz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, a także przyjezdnym z okolicznych miejscowości. “W tym roku, do udziału Gali zaprosiliśmy artystów cieszących się dużą popularnością, zarówno wśród lokalnej, jak i ogólnopolskiej publiczności” -dodaje Leszek Szejka.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

do góry