Strona główna/Urząd/Aktualności/Gala Disco Polo już jutro

Gala Disco Polo już jutro

Aktualności 12 Lipca 2018

Już jutro, o godzinie 19.00, na Słonecznym Placu w Bełku odbędzie się Gala Disco Polo. To druga edycja tej imprezy, która w ubiegłym roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Rok temu, podczas pierwszej Gali Disco Polo, na Słonecznym Placu bawiło się ponad 900 osób. Podczas tegorocznej edycji, na scenie zaprezentują się tacy wykonawcy jak: Showman, Doxxx oraz Fox, zaplanowano także zabawę z DJ-em. Wstęp na imprezę jest wolny.

Muzyczne Gale na Słonecznym Placu na stałe wpisały się do lokalnego kalendarza imprez kulturalnych. “Warto pamiętać, że Gala Disco Polo jest kontynuacją poprzednich wydarzeń, które nosiły nazwę Rock’n’rollowej Gali na Słonecznym Placu" - przypomina Michał Stokłosa. Organizacja Gali ma zapewnić dobrą zabawę mieszkańcom sołectwa Bełk oraz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, a także przyjezdnym z okolicznych miejscowości. “W tym roku, do udziału Gali zaprosiliśmy artystów cieszących się dużą popularnością, zarówno wśród lokalnej, jak i ogólnopolskiej publiczności” -dodaje Leszek Szejka.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Przed rozpoczęciem Gali Disco Polo, o godzinie 17.30, również na Słonecznym Placu, odbędzie się koncert finałowy uczestników warsztatów wokalnych All About Voice, które odbyły się w pierwszych dniach czerwca. Wstęp wolny.

top_baner
do góry